Batman Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Batman Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Batman Mantar Çadırı

Batman Mantar Çadırı

Mantar Yetiştirmeye Başlama

                İstiridye mantarı yetiştirme özel koşullar altında gerçekleşen bir işlemdir. İstiridye mantar yetiştirme işine girmek isteyen kişilerin araştırdıkları ortak konuların başında işe nereden, nasıl başlayacakları ve malzemeleri nereden temin edecekleri olmaktadır. Bu alandaki hizmet ekin çadır tarafından danışmanlık, batman mantar çadırı üretimi, montajı, mantar üretimi için gerekli olan kompost sağlanması olarak verilmektedir. Bu konuda çok sayıda girişimci referansına sahip olunması ayrıca bir gurur kaynağıdır. Çadır girişimciye en uygun fiyatla, en kısa sürede üretilip, istenen yere montajı gerçekleştirilerek mantar üretimine başlaması sağlanır. Ekin firma tarafından yapılan çadır ile ilgili teknik destek devamlı olarak sağlanmaktadır.

Kapsamlı Hizmet

                Yeni bir işe atılmak isteyen girişimcilerin en çok rağbet ettiği alanlardan birisi istiridye mantar yetiştiriciliğidir. İstiridye mantarı lezzeti, ekonomik oluşu nedeniyle toplum tarafından çok talep edilmesi nedeniyle istiridye mantar yetiştiriciliğine ilgiyi artırmıştır. İstiridye mantarının yetiştirilmesinde internet alanında birçok bilgi bulunmasına rağmen nazari bilgilerle girişimde bulunmak ve başarılı olmak imkânsıza yakındır. Kazanç sağlamak ve istiridye mantar yetiştiriciliğinde başarılı olmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk iş bu alanda deneyimli olan firmamızdan danışmanlık almak olmalıdır. Danışmanlık sonucu mantar yetiştiriciliği, devlet desteklerinden yararlanma koşulları, yetiştirmek için gerekli malzemeler, yetiştirme ortamı, çadırın özellikleri gibi konuların tamamı hakkında kapsamlı bilgiye sahip olunacaktır. Bu sayede başlangıçtan itibaren maliyet etkin bir yatırım yapma imkânına kavuşulabilmektedir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

                Ekin çadır olarak 15 yıllık tecrübe ve birikimini tüm işlerinde olduğu gibi istiridye mantar çadırlarına da yansıtarak üstün kalitede üretim yapılmaktadır. Üretilen çadırlar deneyimli personelle montajı tamamlanmakta ve mantar yetiştiriciliği için gerekli olan kompost temini ile tam hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti hedef alan firmamız verdiği hizmetlerde en yüksek kalite en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Yapılan tüm hizmetlerdeki yüksek kalite uluslararası düzeyde kanıtlanmış ve sertifikalanmıştır. Firmamız danışmanlığıyla istiridye mantar yetiştiriciliğine atılan girişimciler bu alanda herhangi bir acemilik yaşamadan, deneyim sahibi olarak sektöre dâhil olmaktadır. Girişimciler tarafından talep edilecek tüm şehirlerde çadır montajı ve kompost nakli sağlanmaktadır. Mantar yetiştiriciliğinde önemli bir yer tutan kompost ile kaliteli ürün yüksek verim elde edilmektedir. Çadırın genel özelliği uzun ömürlü, hava şartlarına dayanıklı ve mantar yetiştirme için ideal ortamı sağlamasıdır.
                 

07 Kasım 2020
Batman Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
42 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN