Solucan Gübre Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Solucan Gübre Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Solucan Gübre Çadırı

Solucan Gübre Çadırı

SOLUCANLARIN FARK EDİLMEYEN DEĞERLERİ

Solucanlar hiç fark etmediğimiz ancak hayatın sürekliliği için çok değerli katkıları bulunan varlıklardır. Toprak solucanlarının varlığı kadar kompost solucanları da bir o kadar önemlidir. Organik gıda üretiminde hem toprağı gübreleyen hem de yararlı olmayan böceklerin istilasından koruyan solucan gübresi her geçen gün daha büyük bir gelecek vaat ediyor. Solucan gübresi yetiştirmek hem iyi bir gelir kaynağı oluştururken hem de doğal yaşamın sürdürülebilirliğine katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Uzun yıllardır Amerika’ da bir gelir kaynağı ve hem de bir hobi olarak varlığını sürdüren solucan gübresi Avrupa’ da henüz on yıldır kullanılmakta. Son birkaç yıldır ülkemizde de rağbet görmekte ve kullananların memnuniyeti arttıkça talepler de artmakta. www.ekincadir.com.tr adresinde bulacağınız çadırlar ile solucan gübresi üretimi son derece kolay.

 YENİ BİR GELİR KAPISI

Henüz ülkemizde yeni olan bu faaliyet dalında girişimcilik yapmak isteyen kişiler için firmamızın solucan gübresi çadırı bu girişimlerine destek olmak için çözüm olarak üretildi. Solucan gübre çadırı ile beslediğiniz solucanlar uygun koşullar ile çabucak üreyecek ve kısa zamanda iyi bir gelir kapısı elde etmiş olacaksınız. www.ekincadir.com.tr adresinde bu girişiminiz için çözümler bulacaksınız. Solucanlarınızın sayısı ilk başta 100 bin tane ise bir sonraki yıl solucan gübresi çadırı uygun koşulları ile katlanarak artacağından bir sonraki yıl solucan sayısı 1 buçuk milyona ulaşacaktır.

 SOLUCAN GÜBRESİ ÇADIRI İLE KOMPOST ÜRETİMİ

Uzman ekipler tarafından kurulacak olan solucan gübresi çadırı solucanların beslenme ve üreme koşullarına göre tasarlanmıştır. Kısa sürede solucanların gelişimini hızlandıran bu faktörler aynı zamanda kompost kalitesinde de artışa neden olacaktır. Solucan gübresi üretmek için belli sayıda solucanınızın olması ve bir solucan çadırına sahip olmanız başlangıç için yeterlidir. Bundan sonrası için geriye solucanlarınızı periyodik zamanlarda beslemek ve üremelerini izlemek kalır. Solucanlar her gün yaklaşık olarak kendi ağırlıkları kadar besin yerler ve biraz daha azını kompost olarak dışarı çıkarırlar.

Solucanların çıkarmış oldukları bu katı atık, kara elmas, kompost ya da solucan gübresi olarak adlandırılır. Tarım açısından son derece değerli olan bu atık madde çiftçiler için paha biçilmeyecek değerdedir. Kompost ile hem bitkilerin büyümesi hızlanır hem de zararlılardan korunurlar. Bu nedenle her geçen gün kompost satış rakamları artmaktadır. www.ekincadir.com.tr adresinde solucan gübresi yapmak için tasarlanmış çadırlarımızdan alarak bu girişime siz de adım atabilirsiniz.

 

28 Ağustos 2017
6.170 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. ahmet akdoğan dedi ki:

  hayırlı işler 7 -16 metre izalasyonlu solucan uretimi için kullanılmak üzere ön ve arkada 2 şer metre kapı olacak ön ve arka çephelerde izalasyon olmıyacak çadır fiyatı alabilirmiyim. ahmet akdogan tel 532 2714596

 2. Ünal gül dedi ki:

  4*4 izolasyonlu Giresun görele için solucan çadırı fiyatı Ne olur

  1. Abdurrahman Polat dedi ki:

   Solucan Gübresi yetiştirmek için nasıl bir çadır almak istiyorum çalışan bir kişi olarak emekli düşüncemi bu.Yalnız ilk etapta nasıl bir çadır, kompos çadırıda mı bunlrın büyüklüğü nekadar olmalı fiat öğrenebilirmiyim

 3. Sabahat sayar dedi ki:

  Solucan çadırı nekadar

 4. erdoğan dal dedi ki:

  soluacn yetiştirmek için çadır almak istiyorum.ölçüler ve fiatları nedir.?

BİR YORUM YAZIN