Kümes Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kümes Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kümes Çadırı

Kümes Çadırı

            Hayvan çadırı, tavuk, hindi, kaz, civciv gibi kanatlı hayvanların rahatlıkla barınabileceği bir yaşam ortamıdır. Ülkemizde kümes hayvancılığı, tavuk çiftliği oluşturmak amacıyla kurulan hayvan çadırları ger geçen gün artmaktadır. Yeni iş alanı kurmak isteyen girişimcilerin çoğunlukla tercih ettiği kümes hayvancılığı için Ekin Çadır firması olarak ham imalat hem de montaj gerçekleştirmekteyiz.

Ne tür bir hayvancılık işiyle uğraşacağınız hayvan çadırının türünü belirliyor. Kurban Bayramı için geçici bir süre kullanılacak çadıra ihtiyacınız varsa çadırınız taşınabilir formda olmalıdır. Taşınabilir ya da sabit çeşitleriyle isteğinize uygun hayvan çadırları bulunmaktadır. Bunun dışında kümes hayvancılığı mı yapmak istiyorsunuz? Yoksa solucan gübresi mi üreteceksiniz?

Tüm bu isteklerinizi gerçekleştirmek için güvenli ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak adına salma tavuk kümes çadırı üreten Ekin Çadır, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda kümes çadırı hizmeti vermektedir.

 

Ekin Çadır, tavuk kümesi kurmak isteyenler veya tavuk çiftliği işine girmek isteyenlere özel içinde yemlik ve suluk da bulunan adeta bir hayvan evi formunda hayvan çadırı üretmektedir. Ekin Çadır’ın web sitesi olan www.ekincadir.com adresinden firmanın ürettiği çadırlarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayvancılıkla uğraşanlar ya da hayvancılığa yeni başlayanlar, ihtiyacınız olan hayvan çadırını elde etmek için kesinlikle işini doğru ve güvenilir yapan bir firmaya ihtiyacınız var. Sonuçta hayvanlarınızın sağlığı, kalacakları yerin güvenliği ve kendilerini rahat hissetmeleri yapacağınız işin kalitesini de etkileyecektir. Hayvanlarınızın canını ve sağlığını önemseyen yaptığı işle sektördeki en güçlü firma olma yolunda ilerleyen, kaliteyi ve güveni her şeyden önde tutan Ekin Çadır istiridye mantar çadırı, solucan gübre çadırı da imal etmektedir.

Hayvancılık yapmak isteyen kişiler öncelikle büyük bir sermaye harcayıp belki de varınızı yoğunuzu bu işe yatıracak olabilirsiniz. Sermayenizi çöpe atmayın! Kurulacak olan çadırın sağlamlığı, koruyuculuğu, hayvanları kötü hava şartlarından koruyabilecek olması gibi önemli noktalara öncelikle dikkat etmelisiniz. Kurulumunu yaptıracağınız çadırın büyüklüğü sonrasında dikkat etmeniz gereken şey olacaktır. Yapmak istediğiniz işe yeterli büyüklükte olup olmaması önemli olan başka bir husus… Bütün bu şartlar göz önüne alındığında Ekin Çadır size istediğiniz işi yapabilmek için alt yapı oluşturmaktadır.

28 Ağustos 2017
12.248 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Nedim KARAKAŞ dedi ki:

  100 metre kare kümes çadır fiyatı alabilirmiyim hayırlı işler.
  ERZİNCAN

 2. Erol pıcak dedi ki:

  Kumes cadırı almak istiyorum

 3. mert dedi ki:

  2000 tavukluk çadır fiyatı almak istiyorum teşekkür ederim.

 4. Fatih dedi ki:

  1000 tane hindi koymak için çadır fiyat nedir

 5. İsmail yılmaz dedi ki:

  1000 tavukluk kümes fiyatı alabilirmiyim lütfen

BİR YORUM YAZIN