Kurumsal - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kurumsal – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal

Ekin Çadır olarak profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Tente ve Çadır sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Ankara Ostim’de bulunan yerimizde sizlere hizmet veriyoruz. Amacımız siz müşterilerimizden gelen isteklere en kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalarımız ile cevap verirken ürün kartelamızı genişleterek sektörde lider olma yolunda gayretli ve istekli çalışmalar yapmaktır. Hiç bir zaman kolaya kaçmayan, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutan ve markamızın her zaman arkasında durarak adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

Ekin Çadır olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 

Ekin Çadır Çeşitlerimiz
Çadır çeşitlerimiz içinde; Hayvan Çadırı, Mantar Çadırı, Solucan Gübre Çadırı, Kümes Çadırı, Depo Çadırları, İnşaat Şantiye Çadırı imalat ve satışımız mevcuttur.

Tecrübe ve Kalite

Uzun yıllar Ankara’da faaliyet gösteren firmamız, profesyonel ekibi ile zamanında iş teslimi yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

Kendi İşinizi Kurun!
Tavuk kümes çadırı, İstiridye mantarı üretimi ve solucan gübresi üretimi gibi alanlarda kendi işinizi kurarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Girişimci olmaktan korkmayın. Anahtar teslim uygun çadır projeleri ile siz de kendi iş yerinizin sahibi olabilirsiniz.

İstiridye Mantar Üretimi
Mantar yetiştiricilerinin en önemli ihtiyaçları arasında ilk sırayı alan mantar çadırında dayanıklılık ve kalite çok önemlidir. Mantar üreticilerinin ürünlerini her türlü koşulda dış etkilerin olumsuz yönde meydana gelebilecek tüm etkilerinden koruyucu kalitede olan mantar çadırı tercih etmek çok önemlidir.

Türkiye’nin Her Noktası
Müşterilerimizin çadır ihtiyaçları için ülkemizin her noktasına ulaştık. İstisnasız her bölgeye satış ve montaj gerçekleştiren firmamız uygun fiyata kaliteyi sunmaya devam ediyor. Ekin Çadır, çadır sektöründe daima gelişen teknolojiyi takip edip kendini geliştirerek sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Siz sadece kurulacak yeri gösterin yeter. Gerisini biz hallederiz. Tecrübeli ekibimiz ile işimizi bizzat başında takip ederek müşteri memnuniyetini ön plan tutmaktayız.

Misyonumuz,

Ekin Çadır olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.