Depo Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Depo Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Depo Çadırı

Depo Çadırı

Depo çadırları belirli bir alanı kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir sistemidir. Betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir. Betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır. Depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurulabilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda, fabrikalarda ve lojistik departmanlarında çok ca tercih edilen bir üründür.

Endüstriyel depolama projelerinde şişme çadırlar güvenilir bir çözüm olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle geçici depolama işlerinizde en çok tercih edilen çözümler arasındadır. Depo çadırlarının bir diğer önemli özelliği de taşınabilir olmasıdır. Bu nedenle, farklı konumlarda oluşacak kapalı alan ihtiyaçları çadırın taşınması suretiyle çözülebilmektedir.

Endüstriyel şişme çadırlar yapılacak olan projenin ihtiyaçları doğrultusunda uygun ölçülerde tasarımı yapılarak imalatı gerçekleştirilmektedir. Ekin Çadır olarak ürettiğimiz tüm çadırları ülkemizin her noktasında bizzat başında durarak montajını sağlamaktayız.

Her türlü zemine kolayca kurulum yapılmaktadır (zeminin düz olması yeterlidir).Güneşe, yağmura, çamura, kara ve rüzgara son derece dayanıklıdır. Demir iskelet  aksamında ara bağlantı demirleri pimli ve kenetlenme şeklinde olarak  imalatı yapılmaktadır. Isı yalıtımı için  her iki tarafı alüminyum folyo kaplı çift katlı balon şiltesi kullanılmadır.  Dış yüzey brandası ise her türlü hava şartlarına dayanıklı pvc polyester branda kullanılmaktadır. İstenilen her ölçüde imalat yapılmakta, ülkemizin her noktasına kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

Depo Çadırı Kullanım alanları ;

Geçici depolama işleri
Yedek parça ve benzer malzemelerin depolanması
Mobil üretim fabrikalar
Boyama alanı
Kumlama alanı

Depo Çadır Avantajları:

Taşınabilir olması
Kısa zamanda pratik kurulum
Proje ihtiyaçlarına uygun size özel tasarım
Birbirine geçebilen yan duvar, çatı
Az yer, kolay lojistik imkanı
Tamir kolaylığı hızlı ve pratik bakım imkanı
Pencere özelliği ile doğal hava sürkilasyon imkanı
İzolasyon ısı seçenekleri
Geniş aksesuar yelpazesi
Hızlı montaj

29 Ağustos 2017
5.852 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. hasan murat öven dedi ki:

    40 metrekarelik(4*10) depo çadırı kaç tl.ye sahip olunabilir? Bilgilendirebilirseniz memnun olurum.

BİR YORUM YAZIN