Giresun Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Giresun Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Giresun Hayvan Çadırı

Giresun Hayvan Çadırı

Giresun Hayvan Çadırı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

            Kaliteli ürün yapısına sahip olan hayvan çadırları, oldukça ekonomik olmakla birlikte en kısa zamanda kurulumu gerçekleşmektedir. Zorlu koşullardan hayvanları koruyan bu çadırlar, hayvancılık sektöründe çok önemli yere sahiptir. Brandalar için alev yürütmezlik niteliğini polyester branda kullanılarak yapılmaktadır. Hayvanların yaşamına uygun bir şekilde üretilen çadırlar, aşırı soğuğu ve aşırı sıcağı geçirmemektedir. En ideal ve en kaliteli kumaşlardan üretilen giresun hayvan çadırı üretimi sırasında kalitesiz malzeme kullanımından kaçınılmaktadır. Çadırlar uzun ömürlü olmakla birlikte istenilen boyutta ve desende üretilmektedir. 

            Çadırların içine havadar ve ferah hava girebilecek şekilde dizayn edilmesi dışarıdan gelen soğuk havaya karşı korumak içindir. Hayvan çadırı Kurban Bayramı’nda satış yapmak için alınacaksa birkaç gün önceden kurulumu gerçekleşmelidir. Bayram bittikten sonra çadırların sökümü de kurulumu kadar kolay olmaktadır. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen hayvan çadırlara uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Ülkemizin dört bir yanı için hayvancılık faaliyetlerinin önemli olması çadırların kullanımını da önemli hale getirmektedir. Çadırlar, hayvancılık faaliyeti yapan kişilerin beklentilerini karşılamak için üretilmiş ve tasarlanmıştır. 

Giresun Hayvan Çadırı Kullanımı

            Hayvan çadırları da boyutlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Hayvanları korumak için üretilen çadırlar görüntü hoşnutluğu da vermektedir. Görüntü bakımından hoş durması ile birlikte yağmurlu havalarda çadırın içindeki hayvanlara zarar gelmemesini sağlamaktadır. Çadırların için oldukça geniştir ve çadır içinde rahat dolaşma imkanı vardır. Soğuk havalara ve mevsimlere dayanıklı olan çadırlar, yaz aylarındaki aşırı sıcak havalarda da çadırın içine sıcak havanın temas etmemesini sağlar. Kurulumu kolay olduğu gibi sökümünün kolay olması pratik bir şekilde başka bir bölgeye de kısa zaman içerisinde taşınmasında yardımcı olur.
 
            Bir mühendislik tasarımı olan bu çadırlar, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara ev sahipliği yapmaktadır. Yanmaz kumaştan üretilen çadırlar, çıkacak yangınlarda zararın en aza indirilmesinde yardımcı olmuştur. Çadırların fiyatları; kullanılan malzemenin kalitesi ve çadırın kaplayacağı metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Ekstra zararların ve hayvan kayıplarının yaşanmaması için kaliteli malzemeden hayvan çadırları üretilmiştir. Avrupa standartları gözetilerek üretilen bu çadırlar, hayvanların güvenliği için kilitli kapı sistemlerine sahiptir.

22 Kasım 2020
Giresun Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
22 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN