Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Mantar Çadırı

Mantar Çadırı

İstiridye mantarı yetiştiriciliği koşulları uygun olduğunda ve iyi bir tesis kurulduğunda son derece kazançlı bir yatırımdır. Tüketimi özellikle büyükşehirlerde daha fazladır. Kültür mantarı, etin yerini tutabilecek kadar yoğun protein deposudur. Et fiyatlarına bakıldığında çok daha ucuz bir protein kaynağıdır. İstiridye mantarı yetiştiriciliği için Ekin Çadır’dan çadır ve tesis kurulumu hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

 İstiridye Mantarı Hangi Ortamlarda Yetişir?

İstiridye mantarı çok lezzetli, doğada rahatlıkla yetişen ve son derece besleyici bir kültür mantarıdır. İstiridye mantarı bünyesinde %80 in üzerinde su bulundurur. En uygun yetiştirme mevsimi yaz sonu ve sonbahardır. Sonbahar da yetişme sebebi nemli ortamı sevmesindendir. Mantar ıslak nemli ortamlarda çok iyi verimlilik sağlar. Kuluçka dönemi ve kuluçka sonrası olmak üzere 2 dönemde oluşur. İstiridye mantarlarının kuluçka dönemi son derece önemlidir. Kuluçka döneminde tamamen karanlık bir ortam kuluçka sonrası dönemde ise günde belli bir süre ışık ister.

 İstiridye Mantar Çadırı Kurulum ve Montaj

          Websitemizden kurulum hakkında geniş bilgi alabilir profesyonel kurulum yapan firmamız yerinde keşifler yaparak en uygun ve en verimli mantar çadırı projelerinizi gerçekleştirir. Geniş, uzman aynı zamanda profesyonel ekibimiz en kısa sürede sizi de mantar yetiştiriciliği konusunda bilgilendirerek kurulumunuzu gerçekleştirir. Firmamız, mantar çadırı kurulumlarında en kaliteli istiridye mantarı yetiştirmenizi garanti ediyor. Yalıtımından kompost’una kadar en verimli üretimin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Mantar çadırı etrafında üretime uygun yalıtım, pamuk kompost ve ranza sistemi ile kurulumunuzu uzman ellerle oluşturuyoruz.

 İstiridye Mantar Yetiştiriciliğinde Kompostun Önemi

Mantarın büyüdüğü yetiştiği tutunduğu zemine kompost denir. Mantar çadırı en verimli mantarların yetişebileceği proje ile dizayn edilmelidir. PH dengesi, mantarların uygun beslenebileceği ortam ve steril koşullar mantar yetiştiriciliğinde oldukça önemlidir. www.ekincadir.com.tr bize ulaşabileceğiniz en yakın adrestir. Çadır konusunda kendisini kanıtlamış firmamız, ayrıca hayvan çadırları, solucan gübre çadırı ve mantar çadırı konusunda deneyimli ve profesyonel bir kurumdur.

Bize ulaşarak, istiridye mantarı yetiştiriciliği koşulları konusunda size yardımcı olalım. Profesyonel bir üretici olmanın en önemli yanlarından biri profesyonel bir kurumla işe başlamanızdır. Mantar yetiştiriciliği konusu Türkiye’de iklimin uygun olmasına rağmen çok yaygın değildir. Bu nedenle son yıllarda en az maliyetle en çok kazandıran üründür.

28 Ağustos 2017
10.869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM

 1. AKIN dedi ki:

  Merhabalar,
  100 metrekarelik mantar çadırının fiyatını öğrenmek istiyorum

 2. Nizamettin sezgin Tel: 05462186217 dedi ki:

  Merhaba 100 metre karelik kültür mantar çadırı ve hazır Kompostu ile kurulumu fıyatı ne kadar tşk.

 3. Talat dedi ki:

  Merhaba 100 m2 mantar çadırı ve kompostu ile beraber kurulum fiyaınız nedir. Bilgi albilirmiyim.

 4. İrfan dedi ki:

  Merhabalar, 100 metrekarelik mantar çadırının fiyatını öğrenmek istiyorum

 5. Erbil dedi ki:

  Merhabalar 500 tavuk kapasitelik çadır fiyatı ne kadar teşekkürler

 6. Ravil dedi ki:

  Merhaba, bir adet standart mantar çadırı fiyatını, özellikleri ve kurulum fiyatı ile paylaşır mısınız? İkinci el çadır satışımız da var mı? Varsa onunla ilgili de bilgi rica ediyorum. Teşekkürler

 7. Mehmet dedi ki:

  100 m2 kültür mantarı çadır ve gerekli ekipman fiyatı nedir bilgi verirmisiniz ?

 8. Harun dedi ki:

  Merhaba 100 m2 mantar çadırı ve kompostu ile beraber kurulum fiyaınız nedir.

 9. Erdal altun dedi ki:

  100 makara istiritye mantari tam donanım fiatı ne kadar

BİR YORUM YAZIN