Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Hayvan Çadırı

Hayvan Çadırı

Hayvancılık ile uğraşan kişilerin ihtiyaç duyduğu çadırlar artık son derece kaliteli yapısıyla hizmetinizde. Çadırlarımız büyük bir özen ve emek ile imal edilmiş, kaliteli ve dayanıklı şekilde üretilerek piyasaya sunulmuştur. Ekin çadır olarak her zaman yenilikçi tasamı ve güvenilir markasıyla bir numara olmayı amaçlıyoruz. Büyük geniş ve istediğiniz boyutta tasarladığımız hayvan çadırı kısa süre içinde teslim ediyoruz. Çiftlik veya hayvancılık işiyle uğraşan her insanın alması gereken bu çadırları büyük bir özen ve kalite ile hizmetinize sunuyoruz.

Peki, hayvan çadırı nedir? İçerisinde büyükbaş ve özellikle küçükbaş hayvanların barışması üzerine tasarlanmış üzeri oval şekilde yağmurda yıkıntıyı önlemek için imal edilmiş çadırlardır.

  Hayvan çadırı Nasıl yapılır?

Müşterinin isteğine bağlı olarak ürettiğimiz boy ve ebatlarda çadırlarımız bulunmaktadır. Ayrıca müşterimizin seçtiği kalitede branda ile tasarlanıp kurulumuna da şirketimizin hizmeti olarak yardım etmekteyiz. Tüm çadırlarımız, istenilen boy ebat ve kalitede üretilmektedir. Üretimi ile bilgi fiyat aralıklarında bilgi edinmek için Ekin Çadır firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkileri aracılığı ile size sunulan uygun fiyatlar ile artık sizde bir hayvan çadırına sahip olabilirsiniz. Ekin Çadır firması ülkemizin yeni işe alanı olan mantar yetiştiriciliğinde de ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca daha fazla bilgi için Ekin Çadır web sitemize girebilirsiniz. Diğer pazar çadırlarına nazaran kaliteli ve sağlam görüntüsüyle kullanan müşterilerimizin memnuniyetini üst sıralara çıkarmaktayız. Ayrıca hayvan çadırı ile ilgili tüm fiyat listemizi ve bilgileri web site aracılığıyla öğrenebilir ayrıca birebir görüşebiliriz. Kurum ve diğer detaylar da görüşülerek fiyat belirlenmektedir.

Ekin Çadır firmasında çıkan her ürün kaliteli olup dev uzman kadrosu ile bir uyum içinde çalışmaktadır. Bünyesinde günümüzün yeni iş sektörü olan solucan gübre çadırı da üretip montajını yapmaktadır. Kaliteli hizmet olanakları ile ayrıca özgün kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini önemsememektedir. Böylelikle müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Birçok zengin kaliteli ürünleri ile üretilen Çadır, yemlik, suluk, branda, tente gibi pek çok ürün konusunda bilgi alabilmek ve fikir edinebilmek için www.ekincadir.com sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

​​​​Sizlerin hizmetine sunduğumuz hayvan çadırı ile çiftliğinizde küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar yetiştirebilirsiniz. Ayrıca tavukları da bizden temin edebilirsiniz. Çadırla beraber yemlik suluk vb. alet edevatları da beraberinde vermekteyiz. Ekin Çadır olarak ürettiğimiz hayvan çadırları en kaliteli işçilikle hizmetinize sunulmaktadır. İstiridye mantar çadırı kurulumunu anahtar teslim yaparak üreticilerin yanında olmaktadır.

28 Ağustos 2017
25.147 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. mehmet yıldız dedi ki:

  8*10 a büyükbaş hayvan çadırı maliye i kaç lira ayrıca belediye bir sorun çıkarırmı izin gibi bir prosüdür varmı

  1. Mehmet Karpuzcu dedi ki:

   9*30 Küçük baş koyun çadırı anahtar teslim fiyatı ne kadar Yer Konya Karakaya köyü Birde devlet teşviği varmı Bilgi verirseniz sevinirim

 2. Mehmet Karpuzcu dedi ki:

  9*30 Küçük baş koyun çadırı anahtar teslim fiyatı ne kadar Yer Konya Karakaya köyü Birde devlet teşviği varmı Bilgi verirseniz sevinirim

 3. mustafa kocabaş dedi ki:

  10*30 Küçük baş koyun çadırı anahtar teslim fiyatı ne kadar Yer Konya Karakaya köyü Birde devlet teşviği varmı Bilgi verirseniz sevinirim

 4. Adalet dedi ki:

  Koyun ve keçi icin herşey dahil fiyat nedir . 20 hayvanla başlayıp daha sonra artırılacağını düşünerek maliyeti yazarmisiniz yaklaşık olarak.

 5. Sinan darici dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum

 6. fedayi alkan dedi ki:

  10*24 mt ebatlarında makaslı sistem koyun çadır fiyatınız nedir..yer Tokat ili zile İlçesi..Hurdacılar Sitesine 315 km mesafede…Ayrıca Koyun Ağılı İçin izin prosedürü Nasıl İşliyor..teşekkür Ederim..
  Fedayii ALKAN..info@onurotomasyon.com.tr…0533 449 64 43

 7. yılmaz dedi ki:

  Merhaba, Sivasta bulunan köyümüze (yoğun kar yağmaktadır) yakınlarım koyun için ahır yapmakta. 50*15 ölçülerinde olacak. Demir karkas işini kendileri yapacak. Bu ölçülere göre çadır fiyatı nedir?

BİR YORUM YAZIN