Giresun Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Giresun Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Giresun Solucan Çadırı

Giresun Solucan Çadırı

            Günümüzde son zamanlarda yeni iş sektörü olan tamamen ticaret amaçlı kullanılan ve üretimde birçok yararı olan solucan gübreleri kullanılmaktadır. Yapımı kolay fakat biraz zahmetli ve zaman gerektiren bir iş sektörü olmaktadır. Giresun ilinde de bu iş sektörüne atılımlar fazla olmuş ve üretim için gerekli bütün materyaller hazırlanmıştır.

            Giresun ili bu konuda sadece üretimde gelişme sağlamamış aynı zamanda bu iş sektörüne girişimlerin fazla olması için çeşitli desteklerde bulunmaktadır. Ülkemizde lisanslı olarak solucan gübre üretimini yapan sayılı kişilerdendir Giresun. Giresun solucan çadırı 15 milyon solucanı barındırmaktadır. Bu solucanlar üretimde kendini göstermekte ve 1.5 ton gübre üretimi sağlanmaktadır. Gübre üretimi için çadır bütün ekipmanları ile hazırlanmakta ve kışın ve yazın olmak üzere yalıtımlar ile çadır korunma altında olmaktadır.

Gübre Üretiminde Son Nokta

            Giresun da yapılan bu büyük girişimin ardından, kendilerinde büyük gelişimler gösterdikten hemen sonra üretimin çeşitli yerlere dağılmasını istemiş ve yapacak olan kişilere çadırların montajı gibi etkin faaliyetlerde yardımcı olmaktadırlar. Yeni bir iş sahibi olmak isteyenlere hem yardımda bulunulmuş hem de devletin destek kredilerinde yardımcı olmaları için danışmanlık görevlerini üstlenmektedirler. Giresun firması bu şekilde çalışmalarında başarı sergilemiş ve her geçen gün solucanlar ile beraber tesisinin bütün kontrollerini yaparak büyütmeye devam etmektedir. Çadırların bakımı ve montajı çok uzun ve zahmetli olduğu için profesyonel ekip bizzat başında bekleyerek yapmaktadırlar. 
 
Gübre Üretimi Giresun İle Son Bulmayacak 

            Kimyasal gübrelere son noktayı koyarak doğal gübre üretiminde girişimini tamamlayarak çok fazla gelişim gösteren Giresun organik gübre üretiminde tek başına kalmayacaktır. Daha fazla yardım amaçlı devam eden bu firma girişim yapmak isteyen kişilerin en zor olan kısmına yani çadır kurulumuna yardım etmektedir. Çadırları kurmak ve kontrolleri yapmak birçok detaydan geçmektedir. Giresun çadır yalıtımı gibi faktörleri düşünen kişiler işlerini zaten zamanla büyütmektedirler. Giresun hiç bir detaydan kaçmamış bütün olasılıkları incelemiş ve kurulumu için ince eleyip sık dokumuş olan firma başarılarına her geçen gün devam etmektedir. Bununla beraber ticaret amaçlı kurulan bu yerler günümüze oldukça fazlalaşmış ve organik gübreye tüm Türkiye destek vermiştir. 

22 Kasım 2020
Giresun Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN