Şantiye Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Şantiye Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Uzun yıllar dayanıklılığı ile bilinen, bunun yanı sıra zor hava koşullarına karşı tam güvence sağlamaktadır. Bu nedenlerden dolayı günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şantiye alanlarınızda her türlü gerek kısa gerekse uzun vadeli olsun tüm ihtiyaçlarınız için Ekin Çadır olarak şantiye çadırları üretiyoruz. Çadır sektöründe uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübe, hem yurt içi hem de yurt dışı şantiye projelerinde edindiğimiz deneyim ve yenilikler ile uygun fiyatlara ve hızlı şantiye çadırlarını sunuyoruz.

Neden şantiye çadırı?

Sürekli değişen sert hava koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın en uygun yolu olarak kullanılan şantiye çadırları birden fazla amaca hizmet etmek için en uygun çözümlerdir. Bu ortam ve iklim şartlarına en ideal ve  portatif çadırlar kısa ve uzun yıllar düşünüldüğünden dolayı tecrübeli eller tarafından tasarlanıp kurulduğunda beklentilerinizin üstünde verim verir.

Kullanılacak alanlara ve iklim şartlarına göre özel olarak üretim fabrikamızda imal ettiğimiz şantiye çadırları isteğe bağlı olarak  yalıtımlı  ya da yalıtımsız olarak üretilebilmekte hatta içerisinde katı yakıt sobaları kullanılabilmektedir.

Şantiye Çadırlarımızın Özellikleri

Şantiye çadırlarımızın özellikleri her türlü iklim koşullarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve özel tasarım kalitesi sebebi ile rüzgar etkisini en aza indirmektedir.

Şantiye çadırlarımızın tamamında kullanılan özel yapım branda dış hava koşullarında etkilere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte, yangın ve  kimyasal içerikli maddelerin teması ve nem ile sıcak-soğuk dış etkilere dayanıklı dokuma olarak polyester kullanılmış PVC malzemeden üretilmektedir.

Şantiye Çadırı ve Katkıları

Her şeyden önce inşaat maliyeti göze çarpmaktadır. Hemen hemen aynı ölçülerde ve aynı ihtiyaca hizmet etmesi için bina yapımı ele alındığında 2 kat ve fazlası bir maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.

Kurulum, geri sökülme ve taşıma kolaylığı açısından şantiye çadırları firmalarda tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. Beton tarzı uygulamalar bilindiği üzere sabit uygulamalar olup isteğe göre değişiklik yapmak ya da taşımak imkansız hale gelmektedir. Bu da hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmektedir.

Kaliteli bir iskelet yapı ile kolon ya da aynı amaca hizmet den bir desteğe gerek kalmadığından dolayı hem maliyet düşürür, hem de çok rahat içerisinde çalışma alanları sağlar. Şantiye çadırlarının faydaları saymakla bitmez. Burada önemli olan şantiye çadırları gibi önemli bir konunun deneyimli bir ekip, zamanında iş teslimi ve kaliteli ekipman kullanılarak yapılmış olmasıdır.  Yılların verdiği tecrübeleri ve yenilikleri en hesaplı fiyatlar ve zamanında iş teslimi anlayışı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize uzun vadede çözüm ortağınız olmak isteği ile hizmet vermekteyiz.

29 Ağustos 2017
4.970 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN