İzmir Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı İzmir Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

İzmir Hayvan Çadırı

İzmir Hayvan Çadırı

            Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan İzmir, et ve süt ürünleri konusunda en büyük talebi alan şehirlerden biridir. Aynı zamanda Türkiye’nin farklı bölgeleri ile bu konuda ticaret açısından büyük bir öneme sahip şehirler arasında yer alır. Fakat bu şehir bünyesinde hayvan yetiştiriciliği gerçekleştirmek çok da kolay değildir. Zira nem oranının çok yüksek olması ve sıcakların sürekli olarak yaz aylarında artış göstermesi, hayvanların bunalmasına ve istenilen verimini yakalanmasına engel olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için en doğru çarelerden biri kaliteli hayvan çadırlarını kullanmaktır. Hatta artık bir mecburiyet halini almış olan, profesyonel bir kapsamında üretimleri gerçekleştirilmiş izmir hayvan çadırı çeşitleri; hayvanların farklı mevsimlerde istenilen miktarda ve kalitede üretilmesine olanak tanımaktadır.
 
İzmir için hayvan çadırları
 
            İzmir’in çok sıcakları ve nem oranı mutlaka hayvan çadırlarında kaliteli yalıtımın olmasını gerektirmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, kurulduğu günden bu yana tasarımlarını profesyonel bir anlayış içerisinde gerçekleştirdiği hayvan çadırlarını; sağlam bir yalıtım sistemleri ile hazırlamaktadır. Bu sayede İzmir’in en sıcak havasında ya da soğuk dönemlerinde dahi hayvanların etkilenmeden, güven içerisinde yetiştirilmesine olanak vermektedir. İhtiyacınıza göre değişik kapasiteler ile sizler için tasarım gerçekleştiriyor, özelleştirilmiş hayvan çadırlarını sunuyoruz. Üstelik bunu imalat hattından başlamak üzere montaj sürecine kadar devam ettirmekteyiz. Ayrıca imalat hattımızda çadırlarda kullanılacak ekipmanlar da aynı profesyonellik içerisinde hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bu sayede Türkiye’nin et ve süt ürünlerine olan yüksek talebini karşılayabilir, işinizi geliştirme şansı elde edebilirken ayrıca yeni bir iş koluna da atılma fırsatı bulabilirsiniz.
 
Uygun maliyetlerle hayvan çadırlarını elde etme imkanı
 
            Türkiye besili hayvan yetiştiriciliği konusunda üretim açısından mutlaka gelişmesi gerekmektedir. Zira nüfus her geçen gün artış gösterirken, paralel olarak talep de büyük oranda artmaktadır. Bu yüzden devlet şu an özel bir teşvik sunuyor ve sağladığı hibe ile birlikte çok uygun maliyetlerle hayvan yetiştiriciliğine destek sağlıyor. Bu desteği alabilmeniz için geniş iç hacme sahip ve özel yalıtım sistemleri hazırlanmış hayvan çadırlarını, çok uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyarız. Anahtar teslim hayvan çadırlarını ve ekipmanlarını güvenli sizlere sunuyor, daha sonraki zamanlarda da sürekli olarak sizinle iletişimde kalıyoruz.

22 Kasım 2020
İzmir Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
43 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN