Mersin Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Mersin Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Mersin Solucan Çadırı

Mersin Solucan Çadırı

            Gübre kullanımı, ekinlerin kısa süreler içerisinde olgunlaşabilmesi ve daha sağlıklı bir hale gelmesi için tercih edilmektedir. Birbirinden farklı çeşitleri olan gübrelerin, her birinin özelliği de diğerinden farklıdır. Uzun yıllardır kullanılan gübrelerden farklı olarak satışa çıkan solucan gübresi, alışılmışın dışında olması sebebiyle de tarım sektöründe yer alanların dikkatini fazlasıyla çekmiş ve yeni girişimcileri bu iş koluna itmiştir.

Solucan Gübresi Nedir?

            Solucan gübresi, çeşitli çalışmalar sonucu üretilmeye başlanmıştır. Solucanların belirli bir alanda tutulması ve beslenmesi ile birlikte elde edilen gübre, diğer tüm gübre çeşitlerine göre daha etkilidir. Farklı özelliklere ve bileşenlere sahip olmasından dolayı da piyasa genelinde yüksek ücretler karşılığında satın alınabilmektedir. Ayrıca üretimi de, üreticileri bir hayli zorlamaktadır.

            Solucanlar, her gün kendi ağırlığıyla eş miktarda besin tüketmektedir. Fakat bu yiyecek miktarı, yüz binlerce solucan baz alındığında büyük bir maliyete dönüşmektedir. Solucan gübresi üreticileri, bu maliyeti karşılamakta ve yüksek miktarlarda ücreti olduğu için de gübre satışından fazlasıyla gelir elde etmektedirler. Piyasada henüz çok az miktarda olan solucan gübresi, Türkiye’de yaklaşık olarak 2-3 senedir kullanılmaktadır. Bu sebeple erkenden üretime başlamak her türlü tarım firması tarafından tavsiye edilmektedir.

Ekin Çadır ile Solucan Yetiştiriciliği

            Ekin Çadır, çeşitli çadırların üretimini gerçekleştirmekte ve istek doğrultusunda bu çadırların montaj işlerini de bizzat yapmaktadır. Tüm bu üretim sürecine ek olarak ise, müşterilerin talepleri doğrultusunda iş hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kümes hayvanı yetiştirecek kişiler, mantar yetiştirecek kişiler veyahut da solucan yetiştirecek kişiler firma ile iletişime geçerek, iş hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilmektedirler. Ayrıca verilen hizmetlerin tamamı ücretsiz bir şekilde müşterilere aktarılmaktadır.

            Ekin Çadır, kurulduğu dönemde belirli bir il ve çevresine hizmet vermeyi tercih etmekteydi. Fakat daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmek amacı ile Mersin solucan çadırı üretim ve montaj işlerini de alarak, daha geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Son dönemlerde de mevcut kadrosunu daha da geliştirip, Türkiye’nin her bölgesine aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu da Ekin Çadır adlı şirketin, müşteriler tarafından onaylanmasına ve duyulan güvenin artmasını sağlamıştır.

22 Kasım 2020
Mersin Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
12 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN