Niğde Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Niğde Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Niğde Mantar Çadırı

Niğde Mantar Çadırı

            Günümüz ekonomisinde küçük masraflarla büyük gelir elde etmek oldukça zordur. Büyük tesislerin kurulumu, izinlerin alınması, işçilerin tutulması ve inşaat masrafının karşılanması ciddi anlamda külfettir. Çadırda mantar üretimi işi, bu alanda en ekonomik çözümdür. Devlet bu kategoride sertifikalı çalışan firmaları tercih etmektedir. Destek almak için sertifikalı çadır kurulumu ve raf kurulumu yapan firmalara ihtiyaç vardır. Kompost alımı ve benzeri işlemler dahil bütün konularda yardımcı olan kuruluşumuz, yerinde kurulum işlemlerini kısa zamanda bitirmektedir. Niğde mantar çadırı işlemlerinde gerekli olan resmi prosedürleri, bizden öğrenebilirsiniz. Devletin verdiği istiridye mantarı desteği için, resmiyet gereklidir. Merdiven altı veya gayri resmi mantar üretim seçenekleri, devlet desteğinden mahrum bırakılmaktadır. Piyasada iyi bir pazar yakalamak için resmiyetin oluşturulması gereklidir. Bu kategoride ücretsiz danışmanlık yapabiliriz. 

Ekiplerimiz İşin Uzmanı

            Kurumsal kimlik anlayışı ile hizmet veren ve bu kategoride çözüm yöntemlerini her zaman için tercih eden şirketimiz, işin uzmanı olan personel ekiplerle çalışmaktadır. Yaz kış aynı performansla bütün ülkeye hizmet götüren elemanlarımız, garantili hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Baştan sona mantar yetiştirme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiren firmamız, sizin için ilk adımı atmaktadır. Küçük bir arsa bu iş için yeterlidir. Yüz metre kareye hatırı sayılır kazanç elde edebileceğiniz mantar tesisi kuruyoruz. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamız, bu alandaki yeni gelişmeleri çalışma programına dahil etmektedir. Çadırın malzemelerini üreten ve bu malzemeleri en iyi şekilde montajlayan şirketimiz, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. 

Tasarımlar Birinci Sınıf

            Pratik, etkili ve profesyonel özelliklere sahip olan bu çadırlar, birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilikle tasarlanmaktadır. Profesyonel kullanım özelliğine sahip olan klimalı çadırlar, mantar için gerekli ısı dengesini sağlamaktadır. Mantarlar üç hasat dönemine sahip kazançlı bitkilerdir. Çok hızlı ürerler ve verimi oldukça yüksektir. Kompostun üçte biri kadar verim verebilmektedir. Bu özellik, istiridye mantarı üreticiliğinin popüler olmasında etkili olmuştur. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve bu konuda gerekli bütün işlemleri toptan yapabilen firmamız, kısa zamanda iş sahibi olmanızı sağlamaktadır. Güncel fiyat seçenekleriyle, istediğiniz çadır kurulumunu kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. 
 

07 Kasım 2020
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN