Samsun Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Samsun Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Samsun Mantar Çadırı

Samsun Mantar Çadırı

            Mantar yetiştiriciliği, iyi bir hazırlık ve ekipman ile yapıldığında oldukça kazançlı yatırımlardan bir tanesidir. Tüketimi büyük şehirlerde yoğun olarak yapılan mantar çeşitleri, protein deposu besinlerden olduğundan giderek daha fazla tercihe edilmektedir. Ülkemizde üretimi de az yapıldığından mantar yetiştiriciliği gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Ekin çadır, mantar çadırı üretimini sertifikalı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerine ek destekler de sağlamaktadır. Çadırların üretiminde kullanılan ekipmanları da üreten ekin çadır firması, kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir. Çadırlar mantar yetiştiriciliğinin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlayacak şekilde hazırlanmaktır. Mevsime göre korunma sağlayan yalıtımlı Samsun mantar çadırı içerisinde aynı zamanda ranza sistemi ve pamuk kompost özelliklerini de barındırmaktadır. Ekin çadır tüm üretim sürecini sertifikalı olarak gerçekleştirmektedir. Üretimin her alanında tecrübeli ve uzman ekipler çalışmaktadır. 

Profesyonel Kurulum ve Montaj

            Mantar çadırının kurulumu da, materyallerinin kalitesi kadar önemlidir. Kurulumun uzman ekipler tarafından yapılması çadırın uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesini de doğrudan etkilemektedir. Sertifikalı bir şekilde Samsun mantar çadırı üretimi yapan Ekin Çadır, bu süreçte üreticiye birkaç konuda daha destek olmaktadır. İlk olarak devletin üreticiye mantar yetiştiriciliği konusunda verebileceği destekler hakkında danışma hizmeti veren Ekin Çadır, müşterilerini yönlendirmektedir. Bu da yetiştiricilik yapmaya yeni başlamış üretici için oldukça önemli bir unsur oluşturmaktadır. Mantar yetiştiriciliği hakkında yılların bilgi birikimi ve desteğini de Ekin Çadır müşterilerine sunmaktadır. 

            Ekin çadır bünyesinde mantar çadırına ek olarak hayvan çadırı, solucan gübre çadırı, inşaat ve şantiye çadırlar ve depo çadırları da üretilmektedir. Çadır konusunda uzman ekip, her alana özel olarak ilgilenerek çadır üretimini gerçekleştirmektedir. Mantar yetiştiriciliğinin en kaliteli ve verimli şekilde yapılmasını sağlamak amacı ile, mantar çadırı özellikleri düşünülmektedir. Mantar yetiştirme süreci göz önüne alındığında Ekin Çadır oldukça destekleyici bir tutum ile yaklaşmaktadır. Bunun sebebi ise müşteri memnuniyetinin ön planda olmasıdır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve üreticinin verimli bir şekilde mantar üretimini gerçekleştirebilmesi Ekin Çadır için öncelikli hedeflerden bir tanesidir. Referans olarak Ekin Çadır, mutlu ve iyi üretim yapabilen müşterilerini örnek olarak göstermektedir. En iyi referans mutlu müşterilerdir. 

07 Kasım 2020
Samsun Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
36 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN