Siirt Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Siirt Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Siirt Mantar Çadırı

Siirt Mantar Çadırı

            İstiridye mantarı yetiştirme işleminde, çözüm üretmeye devam eden ve bu kategoride olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı çadır sistemi kuran firmamız, yeni bir iş imkanı sunuyor. İşinden memnun olmayan veya işsiz kalanlar için istiridye mantarı çadır sistemleri, en ekonomik üretim tesisi seçeneğidir. Mantarın hızlı üremesi ve üç hasat dönemine sahip olması, bu ürünün tercih edilmesinde en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Devlet desteğinin alınması, maliyeden vergi levhasının alınması, belediyeden ruhsat alımı, tarım bakanlığı iznini alınması, İTU ve organik tarım belgelerinin alınması ve son olarak ISO 9001 belgelerini alınması, bu kategorideki resmi işlemlerdir. Bu konuda danışmanlık yapan firmamız, sıfırdan iş kurma fırsatı sunuyor. Siirt mantar çadırı ihtiyacı için profesyonel ekiplerimiz, yılın her gününde hizmete hazırdır. Çadır hizmetinde gerekli bütün malzemeler firmamız tarafından sağlanıyor.

Müşteri Hizmetlerimizi Arayın

            Firmamız, bu konuda gerekli bütün bilgileri 7/24 müşteri hizmetleri kategorisinde sunuyor. Hizmet kalitesini artıran ve bu kategoride gerekli bütün malzemeleri üreten şirketimiz, kurulum işlemlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Resmi işlemler, destek ve üretim konusunda ücretsiz danışmanlık çözümleri sunan şirketimiz, pratik ve ekonomik çözüm seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Çadır hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren elemanlarımız, bu işte gerekli deneyime sahiptir. Profesyonel çözüm seçenekleri kategorisinde aradığınız hizmet kalitesini sunmaya devam ediyoruz.

Küçük Bir Arsanız Varsa Yeterli

            Yüz metre kare küçük bir arsa üzerine yüksek verim sunan istiridye mantarı tesisi kurulabilmektedir. Bu araziye 20 tona kadar kompost tedarik edilebilir. Kompostonun üçte biri kadar verim elde edilebilmektedir. Bu özelliği ile çok kazanlı bir sektördür. Bu kategoride yetiştirme, hasat ve satış gibi konularda istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini sunmaya devam ediyoruz. Mantarların sulaması, toplanması, kutulanması, satılması ve pazarlanması gibi konularda gerekli bütün bilgilere sahibiz. Bu konuda gerekli bütün bilgilere sahip firmamız, çadır hizmetinde gerekli olan bütün malzemeleri tedarik edebilmektedir. Sağlamlığı konusunda her hangi bir problem meydana getirmeyen bu çadırlarda, üretim işlemi çok kolay hale gelebilmektedir. Çok pahalı inşaat tesislerine ihtiyaç duymadan kısa zamanda istiridye mantarı üretim tesisine sahip olabilirsiniz. 
 

07 Kasım 2020
Siirt Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN