Bolu Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Bolu Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Bolu Mantar Çadırı

Bolu Mantar Çadırı

Mantar Sektöründe Çadır Hizmetleri

            Her geçen gün ekonomimizdeki yeri büyüyen mantar yetiştiriciliği sektörünün en önemli yardımcısı olan mantar çadırı üretimi hizmetlerimize artık online alışveriş ortamları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sizlere bolu mantar çadırı ve Türkiye genelinde talep ettiğiniz ürünleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Her bitkinin farklı yetişme koşulları vardır. Ziraatını yapacağınız herhangi bir ürün için gerekli olan ilaçlama, tohum, temizleme ve bitkinin olan coğrafi ortamı seçmezseniz bu ürünü ya üretmezseniz verimli bir üretim yapamazsınız. Mantarların yetişmesinde en uyumlu koşulları tesis ederek onları tüm dış etkilerden koruyan mantar çadırı modellerimizin farklı türlerini ve ürün özelliklerini sanal kataloğumuz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Mantar Çadırlarımız ve Özellikleri

            Mantar yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız öncelikle bunu yapacağınız alanı doğru seçmeliniz. Ardından mantarhane için gerekli olan çadır ve diğer ekipmanları doğru seçmelisiniz. Tüm üretimlerden önce ilk yapılması gereken fizibilite çalışmasıdır. Mantar türleri de diğer bitki türleri gibi kendi arasında farklı dayanıklılık özellikleri olan türlerdir. Bu sebeple yetiştireceğiniz mantar türünün hangi coğrafi şartlara ihtiyaç duyacağınız ve nasıl bir bakım istediğini iyi bilmelisiniz. Üretiminizi riske atmamak için yetiştirmede kullanacağınız çadırların özelliklerinden bahsetmekte fayda vardır.

            Mantar çadırları; mevsimsel faktörlere yani yağmur, rüzgar, fırtına , dolu ve buzlanma gibi doğal süreçlere karşı ayakta kalabilen bir yapıda olabilmelidir. Mantar yetiştiriciliği sırasında sadece dış faktörlerle değil çadır içi olumsuzluklarla da mücadele edebilmelisiniz. Çadırlar aynı zamanda paslanmaya, bakterilere, küflenme ve yosunlanmaya karşı kendini kuru bir şekilde muhafaza edebilmelidir. Tüm bu özelliklere sahip mantar çadırı modellerimiz üretim aşamasının tüm süreçlerindeki ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

            Mantar çadırları kurulumu, ihtiyaca göre eklenebilme ya da küçültülebilen özelliklere sahiptir. Beton ve diğer inşaat malzemeleri ile üretilen mantarhanelere göre hem daha ucuz, hem de portatiftir. Bu sebeple belirli dönemlerde tamamen kaldırılarak ihtiyaca göre kullanılabilir. Güneş ışınları ile başa çıkabilecek, ilaçlama ve bakım, tamir ve diğer yenilemelere karşı son derece donanımlı çadır modellerimiz ile yedigün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimizi sayfamızda bulabilir, bilgi almak istediğiniz konulara müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

07 Kasım 2020
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN