Batman Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Batman Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Batman Solucan Çadırı

Batman Solucan Çadırı

            Koliforniya solucanları, solucan kategorisinde üretilen gübre işlemlerinde, en çok tercih edilen türdür. Bu tür ince, hareketli ve hızlı yiyen türdür. Bu nedenle en kaliteli gübreler bu solucanlardan çıkar. Firmamız, bu işe başlayacak olanlar için sıfırdan kurulum işi gerçekleştirmektedir. İnşaat şeklindeki tesislerin çok pahalı hale gelmesiyle birlikte, küçük esnaf için yeni bir umut haline gelen çadır tesisler, bina sağlamlığında etkili tasarımlardır. Bu tasarımlar, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Batman solucan çadırı kurulumunda gerekli olan malzeme, işçilik ve tecrübe, adresinize taşınmaktadır. Yerinde kurulum seçenekleriyle, aylar süren inşaat tesislere nazaran çadır tesislerimiz kısa sürede kurulmaktadır. Hızlı bir büyüme trendine girmek istiyorsanız, pratik çadır tesisleri tercih etmeniz yeterlidir. 

Hava Koşulları Etkilememektedir

            Bina sağlamlığında olan bu çadırlar, dayanıklı özelliklere sahiptir. Şiddetli rüzgar, fırtına ve yağmur gibi etkenler, bu çadırların kullanım kalitesini düşürmemektedir. Kurulum işlemlerinde, arazinin yapısı, zeminin sertliği ve eğimi, kurulum yapılan bölgenin hava koşulları ve iklim özellikleri, belirleyici rol oynamaktadır. Toprak kayması, sel ve benzeri tehlikeler de hesap edilmektedir. Çadır içinde gerekli malzemeler de temin edilmektedir. Bunun yanı sıra devletin verdiği teşvikler, resmi işlemler, ruhsat işlemleri ve gerekli izinler, bu işi profesyonel yapacak kişiler için önemlidir. Firma elemanlarımız, kurulum işlemlerinde profesyonel olmanın yanı sıra, resmi işlemler konusunda da bilgilidir. Bu konuda sizin için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Solucan gübre işinin artılarını ve eksilerini bizden öğrenebilirsiniz.

Sektörde Öncü Olabilirsiniz

            Etkili özelliği ile tarımda ve peyzaj dünyasında her geçen gün popülerliğini artıran solucanlara özel gübre üretimi, kazançlı bir iştir. Solucanların maması, bakımı ve gübre üretimi, maliyet bakımından çok düşüktür. Bu nedenle bu iş büyük ilgi görmeye başladı. Solucan gübresi için çadır tesis kurulumu, bu işte sektörel başarıyı hedefleyenler için önemli bir husustur. Çadır sisteminde solucan sayısının artması durumunda kasa sayısı artırılabilir. Merdiven altında ise solucan sayısının artması durumunda yer sıkıntısı başlar. Bunun yanı sıra resmi çalışılmadığı için gübrenin satışı da problem teşkil etmektedir. Bu işte başarılı olmak istiyorsanız, profesyonel çadır sistemimizle işe başlamalısınız.
 

17 Kasım 2020
Batman Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN