Çanakkale Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Çanakkale Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Çanakkale Mantar Çadırı

Çanakkale Mantar Çadırı

Çiftçiler ve küçük esnaf için inşaat kategorisindeki maliyet çok fazla artmış durumdadır. Bu nedenle metal iskeletli çadırlar, bu kategoride tercih edilmektedir. Mantarcılığın en önemli konusu olan çadırlar, özel imalattır. Normal bir imalat binasının boyutundadır. Çatı kısmı suyu aşağı indirecek şekildedir. Rüzgar ve fırtınaya karşı dayanıklıdır. Yere monte edilen ve bir bina kadar sağlam olan bu çadırlar, mantar yetiştiriciliği için gerekli olan raflarla birlikte kurulmaktadır. Çadırın kendisi, iç kısmındaki iskelet bölümü, içerideki raflar ve ısıyı kontrol edin klima, firmamız tarafından temin edilmektedir. Kurulum işlemlerinde profesyonel ekiplerimiz görevlendirilmektedir. Çanakkale mantar çadırı yapım işlemlerinde görev alan profesyonel ekiplerimiz, güvenli kurulum hizmeti vermektedir. Bölgesel kategoride çözüm üreten firmamız, ülkemizin dört bir köşesine hizmet götürmektedir. Ekonominin canlanmasında etkili olan bu çadırlarımız, yeni istihdam sahası oluşturmuştur.

Elemanlarımız İşinin Ehlidir

Profesyonel ekip anlayışı ile hareket eden elemanlarımız, işinin ehli kişilerdir. Kurulum esnasında garantili yöntemler tercih edilmektedir. Seri bir şekilde çalışan ve ekip ruhu ile kısa zamanda çadır kurulum işlemini gerçekleştiren servis elemanlarımız, kısa zamanda çadırı imalata başlayacak pozisyona getirmektedir. Mantar yetiştiriciliği hakkında gerekli bütün bilgileri elemanlarımızdan alabilirsiniz. Elemanlarımız, bu kategoride istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurulum işlemleri için en uygun zaman dilimini seçenek elemanlarımız, kısa zamanda kurulum işlemini bitirerek üretime geçmenizi sağlamaktadır.

Çadırlarımız Isı Yalıtımlıdır

İç kısımda raf sistemi, küçük araziden daha fazla verim elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra iç kısımdaki klima, çadırların ısı yalıtımlı olması nedeniyle hava sıcaklığını koruyabilmektedir. Mantar yetiştiriciliğinde belli bir ısı değeri gerekir. Bunun için firmamız, çadır kurulumunda klima kurulumu konusunda da çözüm üretmektedir. Yağmura karşı özel çatı tasarımı, suyun çatıda kurmasını engellemektedir. Çadırın su yalıtım özelliğine sahip olması, yoğun kar yağışı sonucu kar birikmesine karşı dayanıklı olması, kış aylarında problemsiz bir şekilde mantar yetiştiriciliği imkanı sağlamaktadır. Soğuk havanın etkisi ve sıcak havanın olumsuz koşulları, çadırın izole özelliği nedeniyle dışarıda kalmaktadır. Zemine montajlanan ve bu nedenle rüzgara karşı dayanıklıdır. Organik ürün kategorisinde en popüler seçenek günümüzde mantarlardır.

21 Ekim 2018
1.442 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN