Denizli Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Denizli Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Denizli Mantar Çadırı

Denizli Mantar Çadırı

            Seracılık sisteminin gelişmiş hali olan ve bu kategoride yeni bir iş imkanı haline gelen mantar çadırları, dayanıklı, kullanışlı ve izolasyon özelliğine sahip tasarımlardır. Etkili kullanım özelliğine sahip olan bu klimalı çadırlarımız, dört mevsim sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Denizli mantar çadırı kurulumu için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu kategoride gerekli bütün işlemleri profesyonel ekiplerimiz takip edebilmektedir. Resmi işlemler ve devlet desteği gibi konularda bizimle istişare edebilirsiniz. Suyu göze şifa olan bu mantarlar, tıp dünyasının en çok ihtiyaç duyduğu bitkidir. Mantar yetiştirme işlemi için gerekli olan bütün olanaklar bir araya getirilmektedir. 

Profesyonel Tasarımlardır

            Firmamız, ekip anlayışı ile çalışan ve kısa zamanda kurulum işlemini bitiren profesyonel elemanlarla çalışmaktadır. Kurulum işlemi yerinde yapılmaktadır. Ayrıca klimalı kurulumu, iç kısımda mantarlara özel rafların kurulumu, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Resmi kuruluş, devlet desteği ve mantarın nasıl yetiştirileceği gibi konular hakkında da bizden destek alabilirsiniz. Kurulumda tercih edilen yöntemler garantili ve etkili yöntemlerdir. Malzemeler birinci sınıftır. Dayanıklı, kullanışlı ve etkili özelliklere sahip olan çadır ve raf sistemi, istediğiniz mantar yetiştiriciliği için tercih edilmektedir. Kompost ağırlığını sorunsuz bir şekilde kaldırabilen bu raflar, küçük alanlardan daha fazla verim almayı sağlamaktadır. 

Devlet Desteği İçin Danışmanlık Yapıyoruz

            Kaliteli özelliklere sahip olan çadırlarımız, resmi prosedüre göre tasarlanmaktadır. Devlet desteği için bütün işlemlerin resmi olması gerekir. Vergi levhası, ruhsat, ISO 9001 belgesi ve tarım belgesi gibi belgeler, kuruluş aşamasında istenmektedir. Organik tarım belgesi ve İTU belgesi de isteniyor. Bütün bu belgeleri tamamladıktan sonra, kısa zamanda ekiplerimiz çadırı kurmaktadır. Çadırda gerekli malzemeler de kısa zamanda tamamlanmaktadır. Klima, mantar kompostosu ve diğer bütün aksesuarlar firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Mantar yetiştiriciliği konusunda istediğiniz bütün bilgileri de bizden alabilirsiniz. Bu kategoride profesyonel çadır işlemlerinin yanı sıra profesyonel kurulum işlemleri de tercih edilmektedir. Tasarladığımız çadır için ne kadar kompost gerektiğini de bizden öğrenebilirsiniz. Kompostun üçte biri kadar mahsül çıktığını unutmayınız. Yüz metre karelik bir çadır için 15 ile 20 ton arasında kompost gereklidir. 5-6 ton mantar, bu çadırda rahatlıkla yetişebilir. 
 

07 Kasım 2020
Denizli Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
27 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN