Diyarbakır Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Diyarbakır Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Diyarbakır Solucan Çadırı

Diyarbakır Solucan Çadırı

             Solucan gübresi üretimi günümüzün en çok getirisi olan çalışma alanlarından birisidir. Bu sebeple, ülkemizde de en doğal, en faydalı gübre türü olan solucan gübresinin üretimi, ilgi gören bir alandır. Bu üretimde önemli olan, solucanların bakılacağı tesisin, gereklerine uygun olarak kurulmasıdır. Dolayısıyla solucan yetiştiriciliği için kurulan çadırlar, verimli bir çalışma için büyük değer taşıyor. 

 Solucan Gübresi Üretiminin Detayları

             Solucan gübresi üretiminde ihtiyaç duyulan çadırların içindeki nem oranı, ısı ve havalandırma sistemi gibi detaylar, önemlidir. Bu konuda kullanılan çadırlar, tüm bu nitelikleri sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Solucanların doğal ortamına uygun biçimde bakılabilmesi için üzerine direk olarak güneş ışığının vurmayacağı, yazın aşırı sıcaklardan ve kışın soğuk, yağmur kar yağışı gibi etkenlerden korunması şarttır. Ayrıca solucanların besleneceği yemin de onların ihtiyaçlarına uygun olmasına ihtiyaç vardır. 

             Kaliteli bir cins solucan gübresi alabilmek için solucanların mutlaka kırmızı California solucanı olması gerekir. Bu solucanlar, dünyadaki en kaliteli solucan gübresini üretebilen hayvanlardır. Firmamızın size verdiği hizmette solucan çadırlarının kurulmasının yanında, sizler için solucan temini de sağlıyoruz. 

 Solucan Çadırı Hizmetleri

             Solucan çadırları, bu canlıların yaşaması için ideal ortamı sağladığından dolayı ülkemizin her yerinde hava koşulları gözetilmeksizin gübre üretimi sağlanabilir. Firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet verdiği gibi diyarbakır solucan çadırı hizmetlerinde de bulunmaktadır. Bu hizmetlerde kullanılan çadır ekipmanları, firmamız tarafından üretilmekte olup, kurulum çalışması, bizzat yerine gidilerek, tarafımızdan sağlanmaktadır.

             Çadır kurulumunda kullandığımız malzemeler, yeterlilik bakımından en yüksek kaliteyi içermektedir. Her türlü hava koşulunda, sert rüzgarlarda, kar yağışında başarıyla varlığını devam ettiren bu çadırlar, içerideki ısıyı korumak ve nem oranını gerektiği seviyede tutmak üzere tasarlanmıştır. Kaliteli ve yüksek verimli bir solucan gübresi üretimi, ancak bu tür çadırlarla sağlanabilmektedir. Firmamız, bu konuda gereken tüm sertifika ve belgelere sahiptir. Üretilen çadır ekipmanları ve kurulan çadırlar, tüm gereken standartlara sahiptir. 

             Solucan gübresi işine yeni başlayacak olan vatandaşlarımız, bu konuda sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirler. Bu alan ülkemizde devlet tarafından sunulan kredilerle de desteklenmektedir. Bu krediler ve diğer konular hakkında bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

22 Kasım 2020
Diyarbakır Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN