Mersin Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Mersin Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Mersin Hayvan Çadırı

Mersin Hayvan Çadırı

             Ankara merkezli çadır üretimi yapan firmamız, endüstriyel çadır üretimi ile Türkiye’nin her iline hizmet vermektedir. Ostim Sanayi Bölgesindeki üretim atölyelerimizde imal ettiğimiz ticari çadırlar farklı üretim yöntemlerine uygun olarak özel olarak üretilmektedir. İstiridye mantar çadırı, büyükbaş hayvan çadırı ve solucan gübresi için çadır imalatlarımızın yanında, son yıllarda kümes hayvanları için de özel çadırlar üretiyoruz. Çadırlarımız hizmet edeceği amaca uygun olarak imal edilmektedir. Her türlü yöresel iklim şartlarına uygun olup, yalıtımlı ürünlerdir.
 
Çadır İç Yapısının Özellikleri

            Çadırlarımız dış hava şartlarına uygun olduğu gibi, içerden de yalıtımlı malzemeyle kaplıdır. Bununla birlikte çadırın bütününü oluşturan bölümlerin başında havalandırma bacaları ve pencereler gelmektedir. Pencereler büyükbaş hayvanlar için gerekli olan iç mekan havalandırmasını ve temiz hava girişini sağlar. Aynı zamanda kuşlar ve zararlı haşerelerden de iç mekanı korur. Hastalıklarla mücadelede bu tür önlemler önemlidir. Toplam 100 metrekare bir çadır alanı için ortalama 10 metrekare pencere alanları oluşturulur.  Her pencere gerekli hava sirkülasyonu için eşit aralıklarla dağıtılmıştır ve cereyan oluşmasını engellemek için karşılıklı olarak denk getirilmez. Gerektiğinde pencerelerin kapatılmasını sağlayan çadır perdeleri yeterli uzunlukta ve kolay açılır özelliktedir.
 

Çadır Havalandırma Bacaları

            Büyükbaş hayvanların idrarları ve gübreleri çadır içindeki temiz havayı kirletmektedir. Dolasıyla bu havanın dışarı atılması gerekmektedir. Üretimini yaptığımız büyükbaş hayvan çadırlarında bu havanın dışarı atılması için yeterli havalandırma bacaları bulunmaktadır. Çadır montajında pencereler ile birlikte bacalar da eklenmektedir. Bacalar ortalama 100 metrekare bir çadır alanı için ortalama 20-25 cm çapında başlarda ve sonlarda olmak üzere çadırın çatısında bulunmaktadır. Yağmur ve kar girişini önlemek için bacalar şapkalarla korunmaktadır. Dolayısıyla pencereler ve bacalarla birlikte mükemmel bir havalandırma imkanı sağlanmış oluyor. Adana, Antalya ve mersin hayvan çadırı imalatlarımız bölgedeki diğer üreticiler için örnek olmaktadır.
 
Montaj ve Destek Hizmetlerimiz

            İmalatı tamamlanan çadırlarımız nakliye araçlarımızla zemini hazırlanmış ve gerekli şartları taşıyan alana getirilmektedir. Nakil işleminden sonra aynı gün kurulum yapılarak üretim imkanı sağlamaktadır. Montaj işlemi firmamızın teknik personeli tarafından yerine getirilir. İskelet sisteminin kurulmasıyla birlikte çadır örtüsünün kaplanması, pencere ve bacaların kontrol edilmesiyle montaj işlemi tamamlanmış olur. Müşterilerimiz montaj iş ve işlemleri için ayrıca bir ek maliyetle karşılaşmazlar.
 

22 Kasım 2020
Mersin Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
31 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN