Edirne Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Edirne Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Edirne Mantar Çadırı

Edirne Mantar Çadırı

            Büyük ve küçük ölçekte istiridye mantarı üretmek isteyenlere en ideal ve kullanışlı endüstriyel çadır imalatlarımızla hizmet vermekteyiz. Çadırlarımızın ebatları üretim yapılacak alanın büyüklüğüne veya üretim kapasitesine göre değişmektedir. Girişimcilerin kendi alanlarında veya kiraladıkları alanlarda istiridye çadırı ile kolayca üretim yapılabilmektedir. Günümüzde birçok kişinin para kazanmaya başladığı istiridye mantarı üreticiliğine başlamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan ticari bir sera çadırıdır. Çadırlarımız ile üretimlerinizi sürekli bir adım daha öteye taşıyarak, yeni üretim çadırları kurmak isteyeceksiniz. Açık hava bahçeciliğinden kaynaklanan sorunlardan kurtularak, farklı sebzeleri de yetiştirme imkanına kavuşursunuz.
 
İhtiyacınız Olan Sadece Mantar Üretim Çadırı

            Ticari sera çadırları olarak da adlandırılan mantar ve sebze üretim çadırlarının imalatını ve montajını yapan firmamız, teknik personeliyle üreticilerin her zaman yanında yer almaktadır. Ticari bir sera çadırına sahip olmanın ekonomik avantajını sizlere sunuyoruz. Üretim için gerekli olan altyapının kurulması ve çadırın montajı sürecini bir plan dahilinde yürütüyoruz. Çadırlarımızla ile yapacağınız istiridye mantarı üretiminizle, kurulum ve altyapı için harcadığınız yatırım maliyetini çok kısa sürede karşılayabilirsiniz.
 
Mevsimsel Şartlara Uyumludur

            Aşırı sıcaklara ve soğuklara dayanıklı olan çadırlarımız, kötü hava koşullarına sahip bölgelerde mükemmel sonuç vermektedir. Mantarlar belirli bir ısı ve nem ihtiyacına göre yetiştirileceği için, çadır içindeki hava ve nem doğru olarak ayarlanmaktadır. Aşırı yağmurlardan ve sıcaklığın inip çıkmasından kaynaklanan şartlardan etkilenmeyen ürünlerinizi, sağlıklı bir şekilde yetiştirebilirsiniz. Sıcaklığı ve nemi kontrol edebilme özelliğine sahip çadırlarımızla, iyi kalitede yüksek verim alabilirsiniz. Bugün Tekirdağ, Kırklareli, edirne mantar çadırı tercihini firmamızın TSE, ISO ve CE standartlarında ürettiği çadırlardan yana yapmaktadır.
 
Farklı Üretim Alanlarında Çadır Kullanımı

            İstiridye mantarı çadırlarının yanında, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yapmak isteyenleri ile kümes hayvancılığı yapanlara veya yapmak isteyenlere de çadır imalatlarımız bulunmaktadır. Bugün birçok il ve ilçede yeni girişimciler solucan gübresi imalatı yapmaktadır ve bu imalatlarını firmamızın üretimi olan çadırlarda gerçekleştirmektedir. Hayvanların veya üretimi yapılacak ürünün dış etkenlerden en iyi korunmasını sağlayan çadırlarımız Türkiye’nin her iline, ilçesine ulaştırılmaktadır. Ülke çapında rağbet görmesinin ve talep edilmesinin nedeni yüksek kalitemiz, firma güvenimiz ve teslimat sonrası sunduğumuz teknik desteğimizin devamlılığıdır.
 

07 Kasım 2020
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN