Kahramanmaraş Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kahramanmaraş Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kahramanmaraş Mantar Çadırı

Kahramanmaraş Mantar Çadırı

             Ülkemizde son yıllarda üretiminin fazlasıyla yükseldiği İstiridye mantarı üretimi, vatandaşlar için yeni bir gelir kaynağı olmuş durumda. Doğru ekipmanlar sağlandıktan sonra son derece kolay olan mantar üretimi, ülkemizin hemen her ilinde kolayca gerçekleştiriliyor. Çünkü mantarın yetişmesi için gereken koşullar, iklim koşulları gözetilmeden mantar yetiştirme alanı olarak kabul edilen özel çadırlarda sağlanıyor.

Devlet Destekli Mantar Yetiştiriciliği

             İstridye mantarının diğer bütün tarım ürünlerinden çok daha hızlı yetişmesi, yetişebilmek için ihtiyacı olan koşulların her yerde kolaylıkla sağlanabilmesi üretime olan ilgiyi yükseltti. Bu konuda devletin de sunmuş olduğu birtakım destekler mevcut. Firmamızın size sunduğu hizmetlerde mantar yetiştiriciliği hakkında öğrenmek istediğiniz her sorunun cevaplarını alabilir, devlet desteğine en basit yollardan sahip olabilir ve bu konuda en doğru yönlendirmeyle siz de bir İstiridye mantarı üreticisi olabilirsiniz. Bu desteğin dışında hizmetlerimiz, mantar çadırları için gereken en doğru ekipmanların üretilmesi ve bunların kurulacağı yerde montajının yapılmasını da içermektedir.  

 Bir İstiridye Mantarı Çadırı Nasıl Olmalıdır?

              Mantar çadırlarının, mantarın yetişmek için ihtiyaç duyduğu ortamı sağlaması gerekmektedir. İstiridye mantarları, özel yalıtımlı çadırlarda, günün belli saatlerinde floresan gibi bir aydınlatmanın altında yetiştirilme özelliği sunmaktadır. İstiridye mantarlarının yetişebilmesi için yüksek nem içeren bir ortama ihtiyaç duyulur. Bu nem mantarın gerektiği seviyede büyümesi için şarttır. Bu nedenle yüzde 80 civarında nem bulunan çadırlarda yetişirler. Çadırın bu özelliği sağlayabilmesi için çok iyi yalıtılmış olmasına gerek duyulur. Bu sayede çadırın ısısının 16 ve 20 derece arasında olması sağlanır. Firmamızın size sunduğu kahramanmaraş mantar çadırı hizmetleri sayesinde bahsedilen tüm bu nitelikleri taşıyan en uygun mantar çadırına sahip olabilirsiniz.

 Yeni Bir İş Sahibi Olmak Çok Kolay

             Mantar üretiminde devletin de sunduğu destekler alınarak, büyük sermayeler harcamadan kendi işinizin sahibi olmak çok kolaydır. Sizlere bu konuda en pratik yardımları sunan firmamız hem ihtiyaç duyduğunuz doğru bilgileri edinmek hem de mantar çadırlarının inşası için size hizmet sunuyor. Firmamızın uluslararası platformda sahip olduğu sertifikaların ışığında, çalışma alanımızda yılların getirmiş olduğu deneyimleri sizlerle buluşturuyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

07 Kasım 2020
Kahramanmaraş Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
27 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN