Elazığ Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Elazığ Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Elazığ Mantar Çadırı

Elazığ Mantar Çadırı

            Mantar dünyasının en önemli konusu yetiştiriciliktir. Bu kategoride üretilen çadırlar, raflı ve klimalıdır. Dışarıdaki olumsuz havayı içeri almayan bu çadırlarda, mantarın istediği hava koşulları oluşabilmektedir. Bunun yanı sıra raflar da şirketimiz tarafından kurulmaktadır. Üç dönem mahsül veren mantarlar, kompost miktarına göre verim vermektedir. Kompost miktarının üçte biri kadar mahsül vermektedir. Yetiştiricilik hakkında istediğiniz bütün bilgileri firmamız tarafından alabilirsiniz. Çiftçi için ahır, garaj ve ambar gibi seçenekler çadır teknolojisi ile çözümlenmiştir. Mantar yetiştiriciliği kategorisi de bu gelişmeden nasibini almıştır. Bu kategoride profesyonel tasarımlar, yüksek verim almanızı sağlayacak güvenilir çözümlerdir. Elazığ mantar çadırı için, profesyonel ekiplerimiz kısa zamanda adresinize ulaşabilmektedir. 

Çadır Kurulumu ve Diğer İşlemler

            Firmamızı aradığınız zaman, gerek kurulum işlemleri olsun ve gerekse resmi işlemler olsun, İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda gerekli bütün işlemleri bizden öğrenebilirsiniz. Hizmet kalitesini her zaman için artırmaya devam eden firmamız, kurulum işlemlerinde uzman ekiplerle çalışmaktadır. Devlet desteği ve diğer resmi işlemler için bizden bilgi alabilirsiniz. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firmamız, mantarcılığa başlayan herkes için rehberlik hizmeti sunmaktadır. Mantara özel tasarlanan çadırların kurulumundan, kompost teminine kadar bütün işlemleri sizler için takip ediyoruz. Sulama, gerekli ısının ayarlanması ve diğer yetiştirme şartları, bu sektörde oldukça önemlidir. Mantar için gerekli ortamın oluşturulmaması ve gereken diğer işlemlerin yapılmaması zarara neden olabilir. 

Kurulum İşlemine Küçükten Başlayabilirsiniz

            Büyük çadırlarla işe büyük başlayanların yanı sıra küçükten başlamak isteyenler için de çözüm üretiyoruz. Mesela 1000 metrelik arsanıza istediğiniz genişlikte ve uzunlukta çadır sistemi kurabiliriz. İsterseniz bir köşede 100 metrelik bir çadırla işe başlayabilirsiniz. İsteğinize göre çadır kurulum işlemleriyle kısa zamanda mantar yetiştiricisi olabilirsiniz. Yeni bir işe sağlam bir adım atmak isterseniz bizi arayın. Mantarlar için özel çadır kurulumu gerçekleştirebiliriz. Bu kurulum işlemleri için gerekli bütün techizatlar ve tercihler, firmamız tarafından temin edilmektedir. Yaz aylarında veya kış aylarında, havalar müsait olduğu sürece kurulum işlemini gerçekleştirebiliriz. Sertifikalı çalışan firmamız, bütün işlemleri resmi bir şekilde yürütmektedir. Bunun sonucunda devletten alınacak destek konusunda da bizden yardım alabilirsiniz. 

 

07 Kasım 2020
Elazığ Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN