Erzincan Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Erzincan Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Erzincan Hayvan Çadırı

Erzincan Hayvan Çadırı

            Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan ve Karadeniz Bölgesi’ne yakınlığı ile farklı iklim şartlarına sahip Erzincan, tarım ve hayvancılık konusunda en önemli şehirler arasında yer alır. Et ve süt ürünleri konusunda değişik besili hayvanların üretiminin yoğun biçimde gerçekleştirildiği şehir adına, şimdi çok daha büyük bir avantaj söz konusudur. Bilindiği üzere Türkiye’de her yıl yoğun şekilde besili hayvan ithalatı gerçekleştirilmektedir. Bu ithalatın minimum seviye çekilmesi hatta son bulması için devlet şimdi teşvik sunuyor. Alınacak olan hibe ile birlikte hayvan yetiştiriciliği gerçekleştirilebilir ve hem ülke kazanırken hem de bireysel olarak güzel bir kazanç elde edilebilir. Bu olanaklardan en iyi şekilde yararlanmak için sizlere profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyarız. Tasarımlarını özel olarak fabrikalarımızda gerçekleştirdiğimiz erzincan hayvan çadırı çeşitleriyle, sizlere hayvan yetiştiriciliği konusunda büyük bir kolaylık sağlamaktayız.
 
Erzincan için hayvan çadırları
 
            Farklı boyutlarda tasarımlara gerçekleştirilen ve ihtiyaca göre elde edilebilecek olan değişik kapasitelerdeki hayvan çadırları, özelleştirilmiş şekilde sunulmaktadır. Bu sayede yetiştiriciliğini gerçekleştirmek istediğiniz hayvan türlerini rahatlıkla geniş iç hacimleri sayesinde sağlayabilir, Türkiye’nin bütün farklı bölgeleri ile ticaret yapabilirsiniz. Özellikle Doğu Anadolu’nun en sert hava koşullarına karşı güçlü bir direnç gösteren yalıtımı sayesinde, hayvan çadırları sizlere kaliteli bir üretim imkanı sağlayacaktır. Hem yaz hem de kış iklim şartlarından etkilenmeden en kaliteli ürünleri piyasaya sunabilirsiniz. Burada sizlere kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz referanslarla ayrı bir güven sağlıyor, ayrıca çok uygun fiyatlarla işinizi geliştirmenize olanak tanıyoruz.
 
Tam donanımlı şekilde hayvan çadırları
 
            Tasarımları kusursuz olarak gerçekleştirilen hayvan çadırları, aynı zamanda firmamız bünyesinde üretimi sağlanan ekipmanları ile sizlere sunulmaktadır. Bütün bu süreçler imalat hattından başlamak suretiyle montaja kadar devam etmektedir. Sunduğumuz çadırlar ve ekipmanları sayesinde, yepyeni bir iş kolu ile tanışabilir ya da işinizi geliştirme şansını elde edebilirsiniz. Bu sayede bütün şart ve koşulları yerine getirerek devletin sunduğu hibeyi alabilir ve çok düşük maliyetlerle hayvan yetiştiriciliğine başlayabilirsiniz. Ayrıca zaman içerisinde kendi daha fazla geliştirebilir, yurt dışına ihracat yapma şansını da yakalayabilirsiniz.  Profesyonel destek ve detaylı bilgi için sizleri bekliyoruz.

22 Kasım 2020
Erzincan Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
24 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN