Hakkâri Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Hakkâri Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Hakkâri Hayvan Çadırı

Hakkâri Hayvan Çadırı

      Günümüzde, hayvancılık sektöründe, inek, koyun ve dana ön plandadır. Koyun ve keçi küçük baş, inek ve dana gibi hayvanlar büyük baş olarak isimlendirilmektedir. Küçük ve büyük baş hayvancılık sektöründe ahır sistemi, inşaat sektörünün pahalı olması nedeniyle çok maliyetli bir hale gelmiştir. Çadırlı ahırlar, bu kategoride çiftçinin ve bu işe yeni başlayacak girişimcinin imdadına yetişmiştir. Hakkâri hayvan çadırı ile hayvancılık sektöründe bir adım önde olacaksınız. Sektörel anlamda rakiplerinizi geçmek için pratik tesis kategorisindeki çadırlarımızı tercih edebilirsiniz. Diğer betonarme tesislerle aynı kullanım özelliğine sahip çadırlarımız, taşınabilir özelliklere sahiptir. 

Firmamızın Çadırları Profesyoneldir

            Ahır sistemi kategorisinde birinci sınıf profesyonel özelliklere sahip olan bu çadırlar, inşaat malzemeleri ile yapılan tesisler kadar dayanıklı ve kullanışlıdır. Havalandırma sistemi, hayvanlar için gerekli malzemeler ve diğer seçenekler firma elemanlarımız tarafından tedarik edilebilmektedir. Temizlik ve benzeri konularda her hangi bir problem çıkarmayan bu çadırlar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Hayvanların sulanması, ahırın temizlenmesi ve ahırın aydınlatılması gibi konularda her hangi bir problem yaşanmamaktadır. Metal iskelet bölümü mukavemet bakımından üst seviyededir. Mukavemeti çok fazla olduğu için, sert rüzgarlara karşı dayanıklılık problemi yaşanmamaktadır. 

Çadır Sisteminde Yeni Nesil Çözüm

            Isı yalıtım özelliğine sahip olan bu çadırlarda, aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen profesyonel elemanlarımızla, kısa zamanda bu işe başlayabilirsiniz. Tesislerimizde ışıklandırma ve sulama tesisatı kullanılabilir. Pratik, etkili ve kullanışlı olması nedeniyle hayvancılık sektöründe en çok tercih edilen tesis seçeneğidir. Profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren şirketimizle, hayvancılığa ilk adımı atabilirsiniz. Çadırların iskelet kısımları zemine monte edilmektedir. Sıradan tasarımlarla karıştırılmamalıdır. Şiddetli fırtına, yağmur, kar, dolu ve benzeri bütün olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Geçici sıradan tasarımlar değildir.

             Firma elemanlarımız, teşvik, ruhsat, vergi ve benzeri konularda bilgilendirme yapmaktadır. Sıradan olmayan ve kaliteli kullanım özelliğine sahip olan tasarımlarımız, uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Hayvancılıkla ilgili gerekli bilgileri de elemanlarımızdan alabilirsiniz. Bu sektördeki önemli konular, dikkat edilmesi gereken püf noktalar ve hayvan bakımı gibi konularda danışmanlık yapabiliriz. Bu sektörde veteriner kategorisi de önemlidir. Bu konuda nasıl hareket etmeniz gerektiğini elemanlarımızdan öğrenebilirsiniz. 

 

22 Kasım 2020
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN