Kahramanmaraş Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kahramanmaraş Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kahramanmaraş Hayvan Çadırı

Kahramanmaraş Hayvan Çadırı

             Ekin Çadır olarak, yıllardan bu yana sizler için kurduğumuz ticari amaçlı üretim çadırlarını, günümüzün gelişen teknolojik imkanları ve ihtiyaçları doğrultusunda yenileyerek yolumuza devam ediyoruz. Bilindiği üzere hayvancılık, birçok bölgede ikamet eden vatandaşlarımız adına önemli bir geçim kaynağı. Üstelik bu alanın devlet tarafından verilen krediler ile desteklenmesi, ilgiyi yükseltiyor. Firmamız, sizler için en uygun hayvan çadırlarının kurulumunu sağlamakla birlikte bu konuda merak ettiğiniz soruları cevaplayarak, sizi destek alma konusunda gerekli kurumlara yönlendirmektedir.

 Hayvancılık İşine Bilinçli Olarak Başlamak

              Her işte olduğu gibi hayvan besiciliğinde de bazı püf noktaları vardır. Bu noktalar, işte deneyim kazandıkça insanların sahip olduğu tecrübelere dayanır. Fakat bu işe ilk kez başlayan kimselerin, bilinçli birilerinden yardım alması şarttır. Firmamız, sizler için kahramanmaraş hayvan çadırı kurulumu hizmetlerinin dışında, danışmanlık yardımında da bulunmaktadır. Hangi hayvanların beslenmesinin nasıl bir getirisinin olacağından, farklı hayvan türlerinin bakımı ve maliyetine, bu hayvanlar için kurulması gereken çadırların nasıl olması gerektiğine kadar birçok soruda sizlere en net ve kesin bilgileri sunuyoruz. Ayrıca bu konuda devlet desteğinin nasıl alınabileceği, kimlerin bu kredilerden yararlanma şansına sahip olduğu bilgilerine de deneyimli ekibimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler dışında,  kredi kullanma şartlarına sahip olan vatandaşlarımızı gereken devlet kurumlarına veya bankalara yönlendirerek, yeni bir çalışma alanına sahip olmalarını sağlamaktayız.

 Hayvan Çadırları Nasıl Kurulmalıdır?

             Firmamızın kendi üretimi olan çadır ekipmanları ile kurulumunu hızlı ve basit biçimde sağladığımız çadırlar, içerisinde bakılacak hayvanlar için gereken standartlara sahiptir. Bu işten yüksek bir kazanç elde etmek isteyenler, öncelikle hayvanların bakımının sağladığı tesisleri, gerektiği gibi düzenlemelidir. Bu çadırlarda yalıtım, en önemli faktördür. Size sağladığımız çadır kurulumlarında üstün yalıtım performansı içeren malzemeler kullanılmaktadır. Bu yalıtım sayesinde karasal iklimin en ağır görüldüğü bölgelerin kış günlerinde dahi, hayvanlar herhangi bir zarar görmeden bakılabilir.

             Çadır kurulumu ustalık gerektirir. Firmamız, bu alanda yıllardan beri verdiği hizmetlerin başarısı ile çeşitli sertifikalara sahiptir. Tüm bu deneyimlerle hayvan besiciliği ihtiyaçlarınızda çözüm odaklı, pratik ve üstün performanslı hizmetler sunmaktayız. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
 

22 Kasım 2020
Kahramanmaraş Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
34 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN