Kahramanmaraş Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kahramanmaraş Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kahramanmaraş Solucan Çadırı

Kahramanmaraş Solucan Çadırı

Solucan Çadırı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekilen Hususlar

            Solucan çadırları, solucan gübreleri temin edilen bir tesis niteliği taşıyan çadırlardır. Bu solucan gübrelerinin üretimi tarım açısından büyük bir öneme sahip bir gübre çeşididir. Bu solucan gübresi sayesinde ülkemizde ve tüm dünyada tarımdan elde edilen ürünlerin daha doğal ve daha içeriği bol ürünler olması durumu tarım alanının solucan gübresine olan yakınlığını daha da artırmıştır. Solucan gübreleri toprağa ilave edilen bir gübredir. Bu gübre sayesinde toprak birçok açıdan zenginlikler kazanmaktadır.

             Bu sebeple solucan gübresine karşı yoğun talep artışı gözlemlenmiştir. Arz – talep trafiğinin fazla olması durumu beraberinde bu sektöre olan ilgiyi de artırmıştır. Yatırımcılar ve belirli sermayeye sahip iş yeri açmak isteyenler, yönlerini solucan çadırlarına yöneltmiştir. Bu yönelmenin sonucunda solucan çadırlarına olan talep de artmıştır.

            Çadır çeşitleri kategorisine bağlı olan solucan çadırları neredeyse bütün şehirlere satım işlemi gerçekleştirmektedir. Ayrıca yatırımcıların bu alana yoğunlaşmasında ki bir başka neden ise devletin bu kapsamda girişimci/yatırımcıya destek sağlaması durumudur. Devletin sağladığı bu imkan sayesinde solucan gübresi üretimi yapmak isteyenler hibe ve krediler ile sermayeye bile ihtiyaç duymamaktadır. Solucan çadırları temini ise internet aracılığı ile bu satışı gerçekleştiren firmalar ile yapılmaktadır. Solucan çadırları temin etmeden önce dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunlar;

1- Çadırın kalitesi önemlidir.
2- Çadırı temin edeceğiniz firmanın ilgi/alakası ve kurlum hakkında ki desteği,
3- Firmanın yerel anlamda kalite ve güveni
4- Temin edeceğiniz ürünün kalitesinin, performansının ve ücretinin standartlarınıza uygun olup olmadığı,
5- Temin edilen çadırın yalıtım özellikleri olup olmadığı gibi.

Kahramanmaraş Solucan Çadırı Hizmeti

Kahramanmaraş solucan çadırı Kahramanmaraş ilinde kurup, bu yatırımı gerçekleştirmek isteyen girişimciler diğer şehirlere nazaran daha avantajlıdır. Kışın fazla soğuk olmaması ve yazın öldürücü nitelik taşıyan sıcaklıklar yaşanmaması sebebi ile yalıtıma ihtiyaç duyulmadan kolayca solucan çadırı işletilebilir. Şayet soğuk ve sıcaklıklar aşırı hükmünde olsalar bile solucan çadırlarının ısı yalıtımlı olması durumu söz konusu iklim etkileri dahi solucan gübresine veya çadıra zarar vermemektedir. Kahramanmaraş’ın tarıma uygun birçok alanı da bulunmaktadır. Bunu öngören yatırımcılar ise zaman kaybetmeden solucan gübresi üretimlerine başlamaktadırlar. 
 

22 Kasım 2020
Kahramanmaraş Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
14 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN