Karaman Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Karaman Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Karaman Solucan Çadırı

Karaman Solucan Çadırı

            Sağlıklı ve organik gıdalar ile beslenmenin neredeyse imkânsız hale gelmiş olduğu günümüzde, yalnızca ülkemizde değil, aynı zamanda dünyanın tüm bölgelerinde çeşitli önlemlerin alınması kararlaştırılmıştır. Sebze ve meyve gibi topraktan yetişerek, sofralarımıza kadar ulaşmak olan pek çok farklı gıda üzerinde yapılan hileler, yaşantımızı sürdürmekten ziyade, farklı hastalıklar ile mücadele etmemize neden olmaktadır. Bahsedilen durumların engellenmesi ve besinlerin organik olarak üretilmesi için gerekli olan solucan gübresi, özel solucanların dışkılarından elde edilerek ortaya çıkmaktadır. Ancak solucanların sağlıklı ve ısı dengesinin yeterli oranlarda beslenebilmesi adına bazı dikkat edilmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Bahsedilen kurallardan birisi de kapalı alanların oluşturulmasıdır. Binlerce solucanın dışarıdan gelebilecek olan etkenler ile korunması amacı ile üretilmiş olan karaman solucan çadırı ürünleri, daha fazla gübre üretmeniz ve para kazanabilmenizi de sağlamaktadır.

Sorunsuz Montaj İşlemi İle Sunulan Solucan Çadırı

            Yaklaşık 4 ile 5 yıldır çeşitli haber kanallarına da konu olan solucan gübre yetiştiriciliği, son dönemlerde hobi olmaktan çıkmış ve ciddi bir meslek haline gelmiştir. Solucan ve gübre yetiştirme konusunda hiçbir fikri bile olmayan kişiler için hizmet sağlayan markamız, bu iş için gerekli olan sermaye, nelerin gerekli olduğu ve yıllık kazanılacak olan gelir gibi çok sayıda desteklere de yer vermektedir. Devletin bu işi yapan kişiler için belirlemiş olduğu kampanya ve desteklerden de yararlanabilmeniz adına tercih edebilecek olduğunuz firmamız, özel malzemeler ile üretmiş olduğu solucan çadır çeşitlerini, belirlenmiş olan alanlarda parçalarının birleştirilip, montaj işlemi sonucunda teslim edilmesini de mümkün hale getirmektedir.

Solucan Gübresi İçin Devlet Desteği Verilir Mi?

            Fabrikalarda sürekli olarak mesai yapmaktan, sanayi alanlarında ağır işlerde çalışmaktan ya da büro alanlarında sürekli olarak evraklar ile uğraşmaktan sıkılan kişiler, kendi işinin patronu olmak istemektedir. Ancak bu süreçte bilgi ve deneyimi olmak istemeyenlerin sayısı da oldukça fazladır. İnsan hayatının daha sağlıklı yaşam sürmesi adına ortaya atılmış yeni mesleklerden olan solucan gübresi yetiştiriciliği, aynı zamanda gıdaların daha organik olmasını sağlamaktadır. Ülkemizin resmi kurumları tarafınca da insanları bu işe yöneltmek adına prim ya da krediler verilmektedir. Başvuru süreçleri, çekilecek kredi miktarları ya da vergi işlemleri gibi pek çok farklı ihtiyaçlar içinde hizmet sunan firmamız, müşterilerimizi yöneltmek ile kalmayıp, iş için gerekli olan solucan çadırlarında kullanılacak makinelerin üretimlerini de gerçekleştirmektedir.
 

22 Kasım 2020
13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN