Kayseri Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kayseri Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kayseri Mantar Çadırı

Kayseri Mantar Çadırı

            Çadırda mantar yetiştirme işlemleri, günümüzün en popüler işleri arasında yer alıyor. Seracılıkla başlayan çadırda üretim işlemleri, mantarcılıkla devam etmektedir. Bu sistemin ekonomik olması, mühendis projesi istememesi ve ruhsat işlemlerini kolay olması, cazibesini artırmıştır. Isı izolasyon özelliğine sahip Kayseri mantar çadırı seçeneklerimiz, özel bir ekip tarafından kurulmaktadır. Adresinize gerekli olan bütün malzemeler taşınmaktadır. Profesyonel işçilikle, istediğiniz çadır sistemini kısa zamanda kuruyoruz. Kayseri mantar çadırı tasarım seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Adresinizi verin, bütün ekipmanları kısa zamanda ulaştıralım. Profesyonel ekibimiz kısa sürede sizi mantar tesisi sahibi yapsın.

Bu İşe Nereden Başlayacaksınız?

            Öncelikle bu işin uzmanı olan firmamızla irtibata geçmelisiniz. Kurulumun yapılacağı küçük bir arsa ilk aşamada yeterlidir. Büyük bir arsanız varsa, istediğiniz kadar çadır kurabilirsiniz. Ama ben küçükten başlayayım, diyorsanız yüz metre kare arsa ilk adımda yeterlidir. Sertifikalı çalışan firmamız, arsanıza malzemeleri getirmektedir. Çadırlar, çadırın metal iskeleti, raflar, klimalar ve diğer bütün malzemeler kısa zamanda kurulmaktadır. Bu iş için vergi levhası, ruhsat ve diğer izinler devlet desteği için gerekli olan belgelerdir. Resmi bir şekilde işe başladığınız zaman mantar satışı konusunda da problem yaşamazsınız. Evde veya merdiven altında yetiştirenler uzun süre dayanamamaktadır. Resmi bir şekilde sağlam adım atanlar kısa zamanda sektörde söz sahibi olabilmektedir.

Dört mevsim Hizmet

            Havalar elverdiği sürece, firmamız çadır kurulum işlemini profesyonel ekibiyle gerçekleştirmektedir. Yaz veya kış aylarında istediğiniz kurulum işlemlerini kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve bu kategoride çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, 7/24 çözüm sunmaktadır. Çadır kurulum işlemlerinde, ısı ve nem yalıtım özelliğine sahip çadırlar tercih edilmektedir. Küçük arsadan büyük gelir elde etmek isteyenler için özel tasarlanan raflı sistem, mantar yetiştirme işleminin en cazip noktasıdır. Raflı ekim sistemi sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz. Raflar, metal özelliklere sahiptir. Metal olması nedeniyle ağır olan kompostoları kolaylıkla taşımaktadır. Paslanmayan ve uzun yıllar dayanabilecek şekilde tasarlanan raflar, mantar üretiminin temelini oluşturmaktadır. Bu sektör için gerekli olan bütün işlemleri ayağınıza getirerek, etkili bir başlangıç yapmanız sağlanmaktadır.
 

07 Kasım 2020
Kayseri Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
48 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN