Kars Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kars Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kars Mantar Çadırı

Kars Mantar Çadırı

            Sertifikalı hizmet veren firmamız, çadırda mantar yetiştirme işleminde etkili çözüm üretmektedir. Devlet desteğini alabilmeniz için gerekli bütün işlemleri uyguluyoruz. Ruhsat, vergi levhası ve gerekli izinlerin alımı konusunda bizden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca devlet desteği için gerekli belgeleri de bizden öğrenebilirsiniz. İskelet yapısı metal olan ve bu metal yapı üzerine yalıtımlı çadır çekerek dayanıklı tesis kurulumu gerçekleştiren firmamız, kısa zamanda yüksek verim elde etmenizi sağlayacaktır. Kars mantar çadırı için etkili çözüm arıyorsanız, bu kategoride bizi aramanız yeterlidir. Ülke genelinde bu hizmeti sunan şirketimiz, gerekli şartların oluşması halinde kısa zamanda çadır sistemini kurmaktadır. 

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Dayanıklıdır

            Kış aylarının şiddetli soğuğuna, fırtınasına ve kar yağışına karşı dayanıklı olan çadırlarımız, su geçirmeyen etkili özelliklere sahiptir. Bu çadırların en önemli özelliği olumsuz hava koşullarını içeriye yansıtmamasıdır. İçerideki hava koşulları ise klimalar tarafından ayarlanmaktadır. Mantarlar her zaman için uygun sıcaklık ister. Uygun sıcaklığın oluşturulması ile birlikte, istediğiniz mantar yetiştirme işlemi sorunsuz bir şekilde meydana gelecektir. Profesyonel ekiplerimiz, istiridye mantarı yetiştiriciliği ile istediğiniz üretim ortamını resmi bir şekilde meydana getirmektedir. Küçükten başlayıp yavaş yavaş büyümek isteyenler veya büyük bir tesisle başlangıç yapmak isteyenler, bizimle irtibata geçebilir. Arazinizin yapısına göre özel tasarım seçenekleriyle çadır kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Çadır kurulum işlemleri kategorisinde iç tasarım için gerekli olan bütün malzemeler ve eşyalar, sorunsuz bir şekilde temin edilmektedir. Gerekli bütün bakım ve onarım işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yeni Bir İşe İlk Adım

            Her işte olduğu gibi bu işte de ilk adım çok önemlidir. Atılacak ilk adımın sağlam olması, başarılı olmak isteyenler için son derece önemlidir. Yaz aylarının kurutucu sıcağına ve kış aylarını dondurucu soğuğuna karşı dayanıklı çadırlarımız, mantar yetiştiriciliği için yeterli özelliklere sahiptir. Suyu göze şifa olan bu mantarlar, insan sağlığı için oldukça faydalıdır. Bu gün ilaç sektöründe de tercih edilmektedir. Bu faydalı bitki, yetişme süresi çok kısadır ve çok fazla çıkmaktadır. Bu nedenle çiftçiye kazandırıyor. Mantarların yetiştirilmesi ve satışı gibi konularda gerekli önem verilmelidir. 
 

07 Kasım 2020
Kars Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN