Kilis Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kilis Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kilis Mantar Çadırı

Kilis Mantar Çadırı

            Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölge sınırlarını kapsayan Kilis, bu iki bölgenin de iklim şartlarını alan şehirlerden biridir. Bu sebepten dolayı yaz ayları oldukça kurak geçerken kış ayları sert ve soğuk yaşanabilmektedir. Tabii bu da tarım konusunda bazı yiyecekler için daha güzel bir ortam yaratırken bazıları adına ise zorluk yaşatabilmektedir. Fakat İstiridye mantarı yetiştirmek isteyenler için hava koşullarının önemi yoktur. Profesyonel bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen ve en kaliteli malzemelerle hazırlanmış mantar çadırları, yüksek bir potansiyel ile üretim şansı sağlamaktadır. Doğrudan çadır tasarımları odaklı olarak hizmet verdiğimiz firma çatımız altında, kilis mantar çadırı için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sürekli olarak gelişen ve yeni iş olanakları açan bir üretim kolu olarak ön plana çıkan istiridye mantarı yetiştiriciliği, üstelik devlet teşvikiyle daha özel olanakları yanında getirmektedir.
 
Kilis için mantar çadırları
 
            Firmamız bünyesinde üretimlerini sağladığımız mantar çadırları, güven içerisinde istiridye mantarının yetiştirilmesine olanak tanımaktadır. Hava koşullarından etkilenmeyen malzeme yapısı ve özel yalıtımı sayesinde, dilediğiniz yerde güvenle üretim sağlayabilirsiniz. Üstelik mantar çadırların yanında gerçekleştirdiğimiz ekipman üretimi, yetiştiriciliği konusunda Türkiye’nin her yerinde daha rahat bir sistem kurulma şansını vermektedir. Tam donanımlı şekilde imalattan montajına kadar sizlere sunduğumuz hizmet politikamız sayesinde, güzel bir getiri sağlayan istiridye mantarının üretimini güvenli gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sunduğu lezzet ve harika damak tadı nedeniyle en çok tercih eden mantar türleri arasında yer alan istiridye çeşidi, fazla talep aldığından dolayı; üretim açısından günümüze en çok ilgi çeken girişimler arasında yer almaktadır.
 
En kaliteli ürünleri yetiştirebilirsiniz
 
            Söz verdiğimiz zaman içerisinde mantar çadırlarını bulunduğunuz adrese getiriyor ve profesyonel bir montaj hizmeti gerçekleştiriyoruz. Özel yalıtımı ve hava koşullarının etkilenmeyen malzeme yapısı, birbirinden kaliteli ekipmanları sayesinde en kaliteli ürünleri geliştirmenize olanak vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız çalışmalarımız, fabrika alanında montajının sonuna kadar profesyonel bir ekip bünyesinde yapılmaktadır. Bu sayede sizlere anahtar teslim mantar çadırlarını tüm ekipmanlarıyla sunuyor, en kaliteli ürünleri yetiştirmenize olanak veriyoruz. Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişim kurabilir ve sipariş verebilirsiniz.

07 Kasım 2020
43 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN