Kırıkkale Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kırıkkale Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kırıkkale Mantar Çadırı

Kırıkkale Mantar Çadırı

            Tesisler, inşaat sektörünün çok pahalı olması nedeniyle maliyet problemi meydana getirmiştir. Çadır tesislerin kurulumu, bu kategoride son derece önemlidir. Kolay, etkili ve pratik özelliklere sahip olan bu çadırlar, raflı özelliklere sahiptir. Rafların en önemli özelliği, tonlarca ağırlığındaki kompostu kolaylıkla kaldırmasıdır. Ayrıca toplama ve sulama konusunda da çözüm üretmektedir. Kırıkkale mantar çadırı hizmetlerinde, mantar yetiştiriciliğinin püf noktalarını bizden öğrenebilirsiniz. Mantar yetiştiriciliğinde karşılaşılan sorunlar, bu sorunların ortadan kaldırılması ve pazarlama kategorisinde etkili çözüm seçenekleri, firmamızdan öğrenilebilir.

Karlı Bir İş

            İstiridye mantarı yetiştiriciliği, mantarın yılda üç kez hasat vermesi nedeniyle, en karlı seçeneklerden biri haline gelmiştir. Tohum istemeyen ve özel bakım seçenekleriyle çok fazla üreyen mantarlar, günümüzün en popüler organik bitkisi haline gelmiştir. Devlet destekli gerçekleştirilen mantar yetiştirme işlemi, çadırlarda yapılmaktadır. A’dan Z’ye kadar tesis kurulumu işlemlerini sizin yerinize gerçekleştiren şirketimiz, bu işte başarılı olmanız için gerekli bütün bilgileri sunmaktadır. İstiridye mantarı yetiştirmek için ayrı ayrı şirketlerle çalışmanız daha maliyetli olur. Çadır kurulumu, resmi izinler, klima kurulumu, rafların kurulumu, mantar yetiştirme kuralları, satış işlemleri ve devlet desteği gibi bütün işlemler firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Yılda üç defa hasadı gerçekleştirilen mantar hasadı, kazançlı olması nedeniyle en çok tercih edilen sektör haline gelmiştir. Diğer organik tarım seçeneklerine göre çok karlıdır. Raflı sistem sayesinde küçük arazilerden büyük verim elde edilmektedir. Profesyonel çözüm için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 

Adrese Teslim

            Çadır hizmetimizin en önemli özelliği, yerinde kurulumdur. Yüz veya yüz elli metrekareye raflı çadır kurulabilmektedir. Bu arsaya, 15-20 ton kompost alabilen çadır kurulmaktadır. Raflı olması nedeniyle, küçük alanda büyük verim elde edilebilmektedir. Küçük ve büyük esnaf için etkili çözüm yöntemlerini kapınıza getiren firmamız, bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir. Mantarın toplama şekli, sulama şekli, hasat şekli, ihtiyaç duyduğu sıcaklık, satış ve pazarlama şekli, firmamızdan öğrenilebilir. Bu sektörde etkili bir adım atmak istiyorsanız, bu işin uzmanları ile irtibata geçmelisiniz. Bu iş için devlet desteği almak istiyorsanız, öncelikle resmi işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir. Vergi, izin, belgeler ve ruhsatlar temin edilmelidir.
 

07 Kasım 2020
Kırıkkale Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN