Kırşehir Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kırşehir Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kırşehir Hayvan Çadırı

Kırşehir Hayvan Çadırı

            Çadır sistemleri, ticari anlamda yeni bir boyut kazanmıştır. Sadece gölgelenmek için kurulan çadırlarla karıştırılmamalıdır. Çatıları uçuran şiddetli fırtınalara dayanabilen bu çadırlar, bardaktan boşalırcasına yağan yağmura karşı da oldukça dayanıklıdır. Kış aylarında karların altına kalan çadırlarımızı, su geçirmeyen özelliği sayesinde normal bir bina gibi koruma sağlar. Zemine monte edildiği için, fırtına ve rüzgarlara karşı son derece dayanıklıdır. Kırşehir hayvan çadırı kurulum işlemleri için bizi aramanız yeterlidir. Elemanlarımız yurt genelinde istediğiniz kaliteli çadır kurulum hizmeti sunmaktadır. 

Hayvancılık Sektörüne Özel Tesisler

            Çadırlarımızın en önemli özelliği, üretim ve ticaret kategorisinde pratik bir şekilde kullanılabilmesidir. Tesislerimiz için gerekli olan su tesisatları ve elektrik tesisatları, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tesisin yıkanması, hayvanların ihtiyacı olan sulama işlemlerinin yapılması ve ısıtma işlemleri için gerekli techizatın kurulması, çadır tesislerimizde problem teşkil etmemektedir. Yıllarca hayvancılık yaparak gelir elde etmenizi sağlayacak çadırlarımız, sıcak havanın ve soğuk havanın etkisini azaltan izolasyon özelliğine sahiptir. Güneşin kırıcı etkisine karşı dayanıklı olan çadırlar, kırılma veya yırtılma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Kullanım kalitesi üst seviyede olan bu çadırlar, kısa zamanda en çok tercih edilen tasarımlardır. 

Çadır Tesislerimiz Profesyonel Özelliklere Sahiptir

            Günümüzde çiftçiler ve diğer girişimciler, hızlı bir şekilde büyüyebilmek için çadır ahır sistemini tercih etmektedir. İnşaat sektöründe, proje, izin, ruhsat ve malzeme kategorisinin çok pahalı hale gelmesi, çadırlı ahır sistemimizin tercih edilmesinde önemli rol oynamıştır. Çiftçiler için küçük ahır tasarımlarını kolay bir şekilde tasarlıyoruz. İşini genişletmek isteyen firmalar için yüksek kapasiteli tesis kurulum işlemlerin de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sertifikalı hizmet sunan şirketimizden hayvancılık konusunda bilgi alabilirsiniz. Bu işin püf noktaları, nasıl kar edileceği ve nasıl başlanılacağı gibi konularda yardımcı oluyoruz. Hayvancılık sektörü için gerekli danışmanlık hizmetini de bizde bulabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir. Temizlik, hayvanların sulanması, sağım işlemleri ve benzeri birçok işlem için gerekli malzemeler temin edilebilmektedir. Ahır teşkilatının sorunsuz bir şekilde kullanımını sağlayan malzemelerimiz, kullanım kategorisinde birinci sınıf özelliklere sahiptir. Ahırı genişletmek isterseniz, yeni bir proje ile ahırı kolay bir şekilde genişletebiliriz. 
 

22 Kasım 2020
Kırşehir Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
23 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN