Kocaeli Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kocaeli Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kocaeli Mantar Çadırı

Kocaeli Mantar Çadırı

     Kocaeli Mantar Çadırı

       Tarımsal üretimin gerçekleştiği alanlar genellikle Anadolu topraklarıdır. Ancak geçmişte ilkel yöntemlerle gerçekleştirilen tarım faaliyetleri sonucu insanlar geçimlerini sağlayamaz duruma gelmişler ve bunun sonucu olarak da küçük şehirlerden özellikle İstanbul gibi büyük şehirlere göçler gerçekleşmiştir. Elbette göçlerin temel sebebi olarak tarımsal faaliyetlerin geçimi sağlamıyor olması gösterilemez. Bunun dışında tarım alanlarının miras yoluyla küçülmesi ve değişen iklim koşullarının da göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Netice olarak bütün bu sebeplerle insanlar doğup büyüdüğü şehirleri bir şekilde terk etmek zorunda kalmıştır. Ancak bu durum tarımsal üretimi azaltmakla beraber ülke ekonomisine zarar verdiğini gören yetkililer tarımsal üretimi destekleyici bir takım önlemler almak zorunda kalmışlardır. Bu kapsamda çeşitli tarım ürünlerini modern yöntemlerle üretmeyi ibraz eden girişimciler devlet tarafından desteklenmeye başlamıştır.

İstiridye Mantar 

            Devlet tarafından desteklenen tarım ürünleri oldukça çeşitlilik arz etmektedir. İstiridye mantarı olarak bildiğimiz mantar türü de bu kapsam dahilinde değerlendirilmektedir. Zira mantar ürünleri bolca proteini bünyesinde barındırdığından halk tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Temel tüketim alanındaki bu genişliğe rağmen istiridye mantarı üretim alanları oldukça dar bir alana sıkışmış durumdadır. Netice olarak da devlet desteğini bu ürün üzerine yoğunlaştırmış durumdadır. Hem bu sayede ithalat potansiyelimiz azalmakta ülkemizin parası kendi ülkemizde kalmaktadır. Bunu çok iyi bilen yetkililer temel tüketim maddeleri üzerindeki desteğini her geçen gün artırmaktadır. İstiridye mantarı hakkında araştırma yapan girişimciler ve girişimci adayları için öncelikli tavsiyemiz ilk iş olarak kaliteli bir çadır temin etmeleri olacaktır. Özellikle firmamız bünyesinde üretimi ve montajları gerçekleştirilen kocaeli mantar çadırı da iddialı ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 

Çadır Özellikleri

            Firmamız bünyesinde imal edilen ürünler tamamıyla A sınıf malzemelerden üretilmekte olup; tamamıyla müşteri memnuniyeti gözetilerek üretilmektedir. Üretim tamamen müşterinin isteğine göre belirtilen ebatlarda gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimiz yaz ve kış şartlarına göre kendini izolasyon edebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede Anadolu’nun hangi yerinde olursanız olun üretim konusunda hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Ayrıca firmamız bünyesinde yer alan çadırlar devlet tarafından verilen bütün sertifikalara sahiptir.

     
      

07 Kasım 2020
Kocaeli Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
20 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN