Kocaeli Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Kocaeli Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Kocaeli Solucan Çadırı

Kocaeli Solucan Çadırı

            Değişim her sektörde meydana gelmektedir. Tarım sektöründe de zaman içerisinde farklı değişimler yaşanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de solucan gübresi kullanımıdır. Solucan gübresinin son dönemlerde bitkiler için oldukça faydalı olduğu daha hızlı ve daha kaliteli ürün yetişmesine fayda sağladığı belirlenmiştir. Bu sebeple de solucan gübresi kullanımı oldukça artmıştır. 

Solucan Gübresi Nedir?

            Solucan gübresi diğer gübre çeşitlerinde olduğu gibi, solucanların beslenerek çıkardıkları artıklardan oluşmaktadır. Ancak solucanlar oldukça küçük canlılar olduğundan birçok solucanın gübre için kullanılması gerekmektedir. Üretim yapan kişiler için binlerce solucan ihtiyacı vardır. Solucan gübresi son 10 yıllık dönemde giderek artan bir üretim alanı oluşturmaktadır. Bunun sebebi ise hem bitkiler için oldukça faydalı olması hem de diğer gübrelere oranla daha sağlıklı olmasından kaynaklanmaktadır. 

            Solucanlar her gün kendi ağırlıkları kadar besin tüketen canlılardır. Toprak içerisinde yaşayan solucanlar aynı zamanda her gün yine kendileri kadar da gübre bırakmaktadır. Bu sebeple tüm koşullar sağlanarak düzenli bir üretim oluşturduğunda, devamlı bir şekilde gübre üretimi yapmak oldukça kolaydır. Solucan gübresi birikerek alınacak duruma geldiğinde üretici tarafından toplanarak satışa çıkarılmaktadır. 

Solucan Çadırı Özellikleri 

            Solucan gübresi üretimi yapabilmek için öncelikli ihtiyaç, üretimin yapılacağı yer konusudur. Yer ihtiyacı tamamlandıktan sonra diğer süreçlere geçiş sağlanabilir. Solucan çadırı, solucan gübresi üretimi yapılabilmesi için en uygun yerdir. Ekin Çadır uzun yıllardır Kocaeli solucan çadırı üretimi yapmaktadır. Çadır üretim sürecinde, kullanılan her bir parça Ekin Çadır tarafından üretilmektedir. Ülkenin her bölgesinde hizmet veren Ekin Çadır, müşterilerine aynı zamanda devlet destekleri ile ilgili danışma hizmeti de sunmaktadır. Edindiği tecrübe ve birikim ile solucan gübresi üretimi yapan kişiler ile bilgi alış verişinde bulunmaktadır. Böylece üretim yapacak olan kişiler de daha avantajlı bir şekilde sürece başlamaktadır.  

            Ekin Çadır solucan çadırının yanı sıra kümes çadırı, mantar çadırı ve inşaat çadırı üretimi de yapmaktadır. Bu alanların her birinde üretime özel yer ihtiyacı vardır. Çadırların içerisinde ısı yalıtımı ve raflı sistem özelliği bulunmaktadır. Böylece hem yerden tasarruf etmek hem de yılın hemen her mevsiminde üretime devam etmek mümkündür. 

22 Kasım 2020
Kocaeli Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN