Konya Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Konya Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Konya Hayvan Çadırı

Konya Hayvan Çadırı

            Et ve süt tüketimi konusunda yetiştirilecek hayvanların mera ve otlak alanlar açısından, büyük bir avantaja sahip olan Konya şehri; tarım ile hayvancılık kapsamında gelişmiş şehirlerden biridir. Türkiye’nin en geniş yüz ölçümlerinden birine sahip olan şehir, iç Anadolu bölgesinde bulunmakta ve Akdeniz’e yakın bir noktada yer almaktadır. Bu yüzden şehir hem iç Anadolu’nun zorla kış hava şartlarını yaşarken yaz aylarında da Akdeniz’den gelen sıcak havayla bunaltıcı bir dönem geçirmektedir. Bu yüzden hayvancılık için çok hassas bir çalışma yapılması gerekir. Hayvanların farklı hava şartlarından etkilenerek telef olmaması için, profesyonel bir anlayış içerisinde tasarımları gerçekleştirilen hayvan çadırlarının kullanılması; büyük bir önem arz eder. Bu olanağı en iyi şekilde değerlendirmeniz adına, firmamız bünyesinde tasarımlarını sağlam bir yapı ile hazırladığımız çadır sistemlerini sizlere sağlamaktayız.
 
Konya için hayvan çadır çeşitleri
 
            Kurulduğumuz günden bu yana birçok değişik kapasiteye ve büyüklüğe sahip olarak farklı hayvan çadırlarını tasarlamaktayız. Bu konuda elde ettiğimiz sağlam referanslar ve garanti belgesiyle, Türkiye’nin bütün farklı şehirlerine imalattan montajına kadar hizmet sunmuş durumdayız. Aynı şekilde konya hayvan çadırı çeşidi adına hemen bizimle iletişim kurabilir, farklı kapasiteye sahip özelleştirilmiş modellerden birini seçebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla size sağladığımız hayvan çadırlarının yanında, aynı kalitede üretimden geçen ekipmanları da eksiksiz olarak sunmaktayız. Bu sayede Türkiye’nin büyük bir ihtiyaç duyduğu besili hayvan çeşitleri adına istenilen miktarda kaliteli üretim sağlayabilirsiniz. Bu da sizlere güzel bir kazanç kapısının sonuna kadar aralarken, ülkenin sürekli olarak ithalat gerçekleştirdiği bu alan için; Türkiye’ye özel bir katkı yapma imkanı sunmaktadır.
 
Güvenle besili hayvan yetiştiriciliği
 
            Profesyonel tasarım altında gerçekleştirdiğimiz değişik kapasitelerdeki hayvan çadırlarını, tam donanımlı şekilde firmamız bünyesinden elde edebilirsiniz. Özellikle devletin sunduğu teşvik sayesinde alacağınız hibeyle, hayvan yetiştiriciliğini daha düşük maliyetler altında gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak, üretimini sağlayacağınız miktarına bağlı olarak farklı kapasitelerdeki hayvan çadırlarını temin etmektir. Talebi sağladığımız andan itibaren imalatını profesyonel bir anlayış içerisinde gerçekleştiriyor, uzman kadromuz ile birlikte montaj işlemini istediğiniz noktaya hemen sağlıyoruz. Anahtar teslim hayvan çadırlarından sonra ileriki dönemlerde de her daim sizlere destek olmaktan gurur duyarız.

22 Kasım 2020
33 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN