Malatya Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Malatya Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Malatya Mantar Çadırı

Malatya Mantar Çadırı

            Asırlar boyunca varlığını sürdüren tarım sektörü günümüzde de bu önemini sürdürmektedir. Tarım insanoğlunun değişmez ekonomik etkinlikleri içerisinde yer almaktadır. Geçmişten bugüne tarım faaliyetleri ilkelden moderne doğru bir gelişim seyri göstermektedir. Geçmişte uygulanan bir takım yöntem ve teknikler teknolojinin gelişmesi ile yerini modern yöntemlere bırakmış durumdadır. Öyle ki, geçmişte bir şehir büyüklüğündeki araziden elde edilen verim günümüzde küçük bir alanda modern usullerle elde edilir konuma gelmiştir. Bu anlamda tarımın desteklenmesi ve çiftçilerin modern usuller hususunda bilinçlendirilmesi ülke ekonomisi açısından önem arz etmektedir. Bu anlamda devletimizde çeşitli seminerler vasıtasıyla çiftçileri bilinçlendirmeye ve modern usullerle üretimi teşvike çalışmaktadır. Bunun haricinde girişimcilere bazı tarım usullerinin uygulanması ve geliştirilmesi hususunda maddi yardım da sağlanmaktadır.

İstiridye Mantarı

            Mantarlar içermiş oldukları zengin mineral ve proteinler sayesinde insan sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Halk arasında kavak mantarı olarak bilinen istiridye mantarı ise diğer mantar çeşitlerine göre halk tarafından daha fazla rağbet görmektedir. Kötü koku ve tat içermediğinden insanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu bağlamda insanlar tarafından oldukça rağbet gören istiridye mantarlarının üretimi konusunda devlet girişimcilere destek sağlamaktadır. Eğer sizde hem kendi işinizin patronu olmak hem de paranızı kazanmak istiyorsanız istiridye mantarı üreticiliği yapabilirsiniz. Bu anlamda yapmanız gereken tek şey iyi bir mantar çadırı edinmek olacaktır. Kaliteli mantar çadırlarımızı incelemek ve bilgi almak için www.ekincadir.com.tr adresimizi inceleyebilirsiniz.

Çadır Özellikleri

            Firmamız bünyesinde üretilmiş olan bütün çadırlar A sınıf kalitede olup; devlet tarafından sağlanan bütün sertifikalara sahip olma özelliğini taşımaktadır. İçermiş olduğu izolasyon özelliğiyle her iklim şartlarında üretim imkanı sunmaktadır. Özellikle firmamız tarafından kurulumu gerçekleştirilen malatya mantar çadırı da kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Bunun yanında üretilen çadırlar kullanıcıların isteğine bağlı olarak özel ebatlar da üretilmektedir. Firmamızdan sipariş edilen ürünler için özel ve profesyonel ekiplerimizce yerinde kurulum sağlanmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz firmamız garantisinde olup kurulum ve sonrasındaki her türden sorun için destek sağlanmaktadır. Firmamızın girişimcilere olan desteği bunlarla sınırlı olmayıp; bu işi yapmak isteyen siz girişimcilere de istiridye mantarı üreticiliği konusunda her türden desteği ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.

07 Kasım 2020
Malatya Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
24 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN