Sivas Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Sivas Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Sivas Mantar Çadırı

Sivas Mantar Çadırı

            Mantar besin değeri oldukça yüksek, protein bakımından zengin ürünlerden bir tanesidir. Bu sebeple özellikle et tüketimini tercih etmeyen kesimler tarafından yoğun olarak satın alınmaktadır. Mantar yetiştiriciliği de ülkemizde az yapılan ancak oldukça kazançlı yatırımlardan bir tanesidir. Profesyonel ve bilgili bir şekilde mantar yetiştiriciliğine başlamak için gerekli olan ilk adım uygun bir mantar çadırına sahip olmaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir mantar çadırı, mantar yetiştiriciliğinin en önemli unsurlarından bir tanesidir. Yıllardır özverili ve kaliteli bir şekilde mantar çadırı ekipmanı ve çadır üretimi yapan Ekin Çadır bu konuda alanında öncü firmalardan bir tanesidir.

            Ekin Çadır mantar üretimi konusunda bilgili ekiplerden oluşmaktadır. Bu sebeple Sivas mantar çadırı üretimi de en verimli mantar sonucu alacak şekilde planlamaktadır. Mantar çadırı sağlandıktan sonra, mantar yetiştiriciliği hakkında bilgiler de vermektedir. Aynı zamanda devletin mantar yetiştiriciliği yapan kişilere verdiği devlet destekleri konusunda üreticileri bilgilendirerek gerekli yönlendirmelerin yapılmasını sağlamaktadır. Kısaca Ekin Çadır üreticinin her aşamada yanındadır denebilir. 

Mantar Çadırının Özellikleri

            Mantar yetiştiriciliği için en önemli unsurlardan olan çadır, uzun ömürlü ve kaliteli olmalıdır. Ekin Çadır tarafından üretilen Sivas mantar çadırı ısı yalıtımlı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kışın hava şartlarından korunmak için ekstra enerji harcaması minimum seviyeye indirgenmiştir. Buna ek olarak mantar çadırı pamuk kompost ve ranza sistemine de sahip şekilde kurulumu yapılmaktadır. Bu mantarların daha verimli bir şekilde üretilmesi için önemli bir unsurdur. Ranza sistemi ile yerden tasarruf edilmesi, üreticinin birçok anlamda verimli üretim yapabilmesini sağlamaktadır. Çadır üretimi Ekin Çadır firması tarafından sertifikalı şekilde gerçekleştirilmektedir. 

            Ekin Çadır yalnızca üretim, destek ve bilgilendirme aşamalarında değil kurulumda da müşterilerine destek olmaktadır. Mantar çadırının ülkenin her bölgesinde kurulumu ve montajı yapılmaktadır. Kurulum süreci tamamen profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece sürecin sonuna gelindiğinde son derece kaliteli, verimli mantar çadırı elde edilmiş olur. Ekin Çadır tecrübeli ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesine, her şehrine giderek kurulum gerçekleştirmektedir. Bu konuda müşteri memnuniyetini olukça önemseyen firma kesinlikle kaliteden ödün vermemektedir.

07 Kasım 2020
Sivas Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN