Mardin Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Mardin Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Mardin Hayvan Çadırı

Mardin Hayvan Çadırı

            Yalıtım sistemlerine sahip olan hayvan çadırları sayesinde, ürünleriniz her daim güven içerisinde yetişsin. Özellikle farklı teknik yöntemler ile kaliteli malzeme yapısı altında üretimleri sağlanan hayvan çadırları, yanında getirdiği birçok değişik özellik sayesinde yüksek verim şansı sunmaktadır. Üstelik Mardin gibi Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, yaz ve kış aylarında zorlu hava şartlarına maruz kalan şehir için; hayvan çadırlarının önemi çok büyüktür. İzolasyon sistemleri hayvanların güvenle büyümesine ve besili hale gelmesine olanak tanımaktadır. Aynı zamanda geniş iç hacimli ve düzenli kurulumları, hayvanların beslenmesi konusunda da ayrı bir rahatlık sağlar. Bütün bu olanakları elde edebilmeniz için tek yapmanız gereken, hemen bizimle iletişim kurmaktır. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ihtiyacınıza bağlı olarak değişen kapasitelerde üretimleri gerçekleştirilmiş, mardin hayvan çadırı çeşitleri; sizlere daha verimli bir üretim olanağı sağlayacaktır.
 
Mardin şehri adını farklı kapasitelerde hayvan çadırları
 
            Her üreticinin yetiştirme miktarı değişir. Bu yüzden firma olarak arzu ettiğiniz değişik boyutlardaki farklı kapasitelere sahip olan hayvan çadırlarını sizlere sunmaktan gurur duyarız. Üstelik imalat aşaması sona erdikten sonra ulaşım ve montaj işlemlerini de üstleniyor, Mardin şehrinin farklı noktalarında güvenle hayvan çadırlarını sizlere teslim ediyoruz. İleriki zamanlarda herhangi bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman, 7/24 bizden her daim destek alabilirsiniz. Ayrıca firmamız çadırlarda kullanılacak olan tüm ekipmanları da tam donanımlı şekilde üretimden geçiriyor, gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz hayvan yetiştiriciliği konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor.
 
Düşük maliyetler altında hayvan yetiştiriciliği
 
            Türkiye’nin nüfusu her geçen gün daha fazla artış gösteriyor. Buna paralel olarak et ve süt ürünleri başta olmak üzere besili hayvanlar adına talep sürekli olarak yükseliyor. Bunu karşılamak için ise devlet girişimcilere şimdi güzel bir teşvik sunmaktadır. Tam donanımlı şekilde üretimleri ve montajı hazırlanmış hayvan çadırları bulunan girişimciler, diğer gerekli şart ve koşulları yerine getirdiği takdirde; devlet tarafından özel bir hibe alabilmektedir. Bu konuda size baştan sona kadar tüm süreç boyunca destek veriyor, çok daha uygun maliyetler sayesinde hayvan yetiştiriciliği konusunda yüksek bir kazanç elde etmenize olanak sunuyoruz.

22 Kasım 2020
Mardin Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN