Nevşehir Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Nevşehir Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Nevşehir Mantar Çadırı

Nevşehir Mantar Çadırı

            Mantar türlerinden tüketime uygun olanlardan birisi de istiridye mantarıdır. Şekil ve renk itibari ile istiridyeye benzerliğinden bu adı alan mantar yüksek protein içeriği dolayısı ile de birçok et ürününe rakip olmaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanı sıra çok da lezzetli olan bu mantarın kavurması, ızgarası, kızartması ve sotesi yapılarak tüketildiği bilinmektedir. İstiridye mantarı ticareti genelde toptan şekilde yapıldığından perakende olarak marketlerde ya da semt pazarlarında satışına sıklıkla rastlanmamaktadır. Bu sebeple Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde ürüne ihtiyaç duyulmakta ve üretimi desteklenen ürünler arasında yer almaktadır. Mantar üretimi yapmak isteyen kişilere hem devlet bakanlık yolu ile hem de özel kuruluşlar sundukları hibe ve destekler yolu ile maddi dayanak vermektedir. Bu destek ve hibelerin neler olduğu, nasıl başvurulacağı ya da başvuru şartlarının neler olduğu danışman firmalar tarafından size aktarılmaktadır.
 
İşin Uzmanı İle Çalışın

            İstiridye mantarı üretimi yapmak istiyorsanız bu işin sermayesinden tekniğine, hasadından satışına işlerinizi kolaylaştıracak ve size gerekli noktalarda destek olacak uzman firmalar ile çalışmak karlılığınızı arttıracak ve işinizi kolaylaştıracaktır. İç Anadolu bölgesinde de mantar üretimi ve tüketimi artarak bu ürün kendi pazarını oluşturmaktadır. Nevşehir ve çevresinde üretilen ürünlere alternatif olarak üreticilerin tercih ettiği istiridye mantarı üretimi kapalı sistem havalandırmalı ve klimalı çadırlarda yapılmaktadır. Nevşehir mantar çadırı kurulumu için danışmanlık hizmeti alınan firmadan teknik yardım alınabilir. Bu firmalar bulunduğunuz yere gelip çadır montajını ve çadırın iç kurulumunu sizin arazinizde yapmaktadır.
 
Kendi İşinizin Patronu Olun

            Kurulan istiridye çadırları içerisinde hem iklimlendirme hem de havalandırma sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede çadır iç alanı mantarların bulunduğu evreye göre farklı değerlere ayarlanabilmekte ve 24 saat sabit tutularak mantarların hızla gelişerek uygun hasat büyüklüğüne gelmektedir. İstiridye mantarı satışları bulunulan bölgeye göre toptan olarak ya da perakende olarak yapılabilir. Mantar kurulumu için destek aldığınız firmalardan satış ve hasat ile ilgili teknik bilgi ve yönlendirmeleri de alabilirsiniz. Firmalara ulaşım sağlamak için saha ekiplerini arayabilir ya da web sitesinde bulunan mail adresinden yazarak ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

07 Kasım 2020
Nevşehir Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
41 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN