Ordu Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ordu Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ordu Solucan Çadırı

Ordu Solucan Çadırı

            Üretim yapılacak çadırlar ile hayvan barınağı olarak kullanılacak çadırlar, bilinen çadırlardan farklı özelliklere ve yapılara sahiptir. Sektörde endüstriyel çadır olarak bilinen profesyonel üretim çadır üretimi firmamız tarafından profesyonel bir hizmet olarak verilmektedir. Üretimde kullanılacak endüstriyel çadırdan beklenen sadece kapalı bir alan değildir. Bir üretim çadırı aynı zamanda sağlıklı ve hijyenik bir mekan yaratmalı, gün ışığını yeterince almalı veya engellemeli, havalandırma pencereleri ve bacalarıyla iç mekanın temiz kalmasını sağlamalıdır.
 
Sadece Çadır Değil, Üretim Çiftlikleri Kuruyoruz

            Girişimci ruhuyla yeni işler peşinde koşanların beklentilerini karşılamaya çalışan firmamız; hayvancılık, sebze, mantar ve solucan gübresi gibi alanlarda üretim yapmak isteyenlere çözüm ortağı olmaktadır. Amacımız sadece üzeri kapalı bir alan oluşturmak değil, üretim mekanları dizayn etmektir. Hayvan barınağı veya besiciliği yapılacak bir çadırdan ne beklendiğini çok iyi biliyoruz. Yine bir solucan gübresi üretimi için ebat ve boyut anlamında ne kadar bir alana ihtiyaç olduğunu planlayabiliyoruz. Bütün bu bilgilerimiz uzun yıllar hizmet verdiğimiz sektörlerde edindiğimiz bilgi ve tecrübeye dayanmaktadır. Bu tecrübeleri bünyesinde barındıran firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini eğitimlerle profesyonel teknik ekibine aktarmaktadır. Girişimcilerin 1-2 çadırla başladıkları işlerini, ileriki dönemlerde daha da çoğaltarak büyük üretim çiftlikleri kurabilmekteyiz.
 
Sağlıklı ve Temiz Üretimler Elde Edilir

            Hayvan çadırlarında besiciliği yapılan hayvanların daha sağlıklı ve semiz olarak yetişmelerini sağlayan çadırlarımızda, temiz ve havadar bir ortam oluşturulur. Mantar çadırları daha özel çadırlar olduğu için dışarıdan bakteri veya hastalık taşıyacak haşerelerin, kuşların girişleri önlenir. Bu sayede temiz ürünler ve sağlıklı hayvanlar ile üreticiler kazançlarını artırmaya başlarlar. Türkiye’nin her bölgesinde ve iline çadır teslimatımız bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesinde ordu solucan çadırı satışlarımız sonrası üretime başlayan girişimciler, yeni projeleri için bizimle çalışmaya devam etmektedir.

Çadır Güneşlikleri ve Havalandırma Bacaları

            Ürettiğimiz çadırlarımızda günlük gün ışığının çadırlarda rahatça kullanılması, yapay ışık ihtiyacını azaltacağı için enerji tasarrufu da sağlar. Pencerelerdeki saydam perdelemeler sayesinde ışığın hızı kesilerek daha soft bir ortam da sağlanabilmektedir. Gerektiğinde ortam sıcaklığının muhafaza edilmesi için tüm pencere ve havalandırma bacaları kapatılabilir. Çadırlarımız yaz aylarında daha serin, kış aylarında ise daha sıcak olacak şekilde yalıtımlı malzemeden üretilmektedir. Bu özellikler üreticiler için büyük enerji tasarrufu sağlamaktadır.
 

17 Kasım 2020
Ordu Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
21 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN