Osmaniye Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Osmaniye Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Osmaniye Solucan Çadırı

Osmaniye Solucan Çadırı

            Solucan gübresi üretimi kısa süre içinde para kazandıran iş fikirleri arasında yer almaktadır. Tarımda kullanılan bu doğal gübre organik ürün yetiştiriciliği yapan çiftçiler tarafından çok sık tercih edilmektedir. İçeriği birçok fabrikasyon gübreden çok daha sağlıklı ve zengin olan solucan gübresi Türkiye’nin her yerinden direkt üreticiden satın alınmaktadır. Bu gübrelerin kullanımının artması çiftçilerin verimini arttırırken solucan gübresi üretimi yapan kişilerin de işlerini büyütmesini ve daha çok kar edebilmesini sağlar. Kaliforniya solucanı adı verilen özel bir solucan türünden elde edilen bu gübre ıslak ya da kuru halde çiftçinin talebine göre satın alınabilmektedir. Solucanlardan gübre üretimi yapmak için ise boş bir alanınızın olması başlangıç için yeterli olmaktadır.
 
Solucan Gübresi Üretimi

            Solucan gübresi üretimi yapmak için ihtiyacınız olan şey solucan havuzu ve solucan çadırıdır. Solucan havuzu içerisinde solucanların ve kompostun bulunduğu alandır. Bu havuz solucanın toprak ile temasının kesilmesi için yapılır. Toprak ile temas etmeden sadece verilen özel besin ile beslenen solucanlardan elde edilen gübre en verimli gübredir. Bu havuzun belirli bir sıcaklık ve nem dengesinde tutulması için de üstü kapalı ve ısı yalıtımlı solucan çadırlarına ihtiyaç vardır. Bu çadırlar firmalar tarafından kurulmaktadır. Firmaların kurdukları tam yalıtımlı çadırlarda gübre için ihtiyacınız olan solucanlar ve solucan yemi olan kompostlar da bulunmaktadır. Firmalar çadır kurulumu yanı sıra aynı zamanda sizlere konu ile ilgili teknik bilgileri de vermektedir.
 
Osmaniye Solucan Çadırı Kurmak İsteyenler

            Osmaniye’de solucan gübresi üretmek isteyen kişiler arazileri temin ettikten sonra firmalar ile iletişime geçerek Osmaniye solucan çadırı taleplerini iletebilirler. Teknik ekip Osmaniye’de arazinize gelerek burada çadır montajını kısa süre içinde yapmaktadır. Çadır içindeki havuzlar gübre üretim kapasitenizi de belirler. Eğer yüksek kapasiteli bir üretim tesisi kurdurmak istiyorsanız fakat maddi birikiminiz bunun için yeterli değil ise yeni girişimcilere karşılıksız hibe veya faizsiz kredi veren kurumlar bu firmalar aracılığı ile sizlere destek sağlamaktadır. Firmanın danışmanlık hizmetinden faydalanarak gerekli evrakları toplayıp bu kurumlara destek başvurusunda bulunabilir ve tesisinizi çok daha büyütebilirsiniz.
 
 
 
 

22 Kasım 2020
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN