Siirt Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Siirt Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Siirt Solucan Çadırı

Siirt Solucan Çadırı

            Meslekler içinde yaşanılan döneme göre popülerlik kazanır be gözden düşer. İçinde yaşadığımız dönemde organik ürünler, fazlaca ilgi uyandırmaktadır. Tüm insanlarda doğal yaşam özlemi görülmektedir. Bu noktada organik tarım açısından önem taşıyan organik gübre üretimi, revaçta bir meslek olarak dikkat çekmektedir. Girişimciler, solucan gübresi üretimine yöneldiğinde, onların ihtiyaç duyduğu, birçok materyal bizler tarafından karşılanmaktadır. Üreticiler için, çadır imalatı yapıyoruz. Ürettiğimiz çadırın, müşterimizin bulunulduğu ile giderek kurulumunu yapıyoruz. Örneğin Siirt’ten bir talep gelirse, ürettiğimiz çadırı, siirt solucan çadırı kurulumunu yapıyoruz. 

Solucan Gübresi Çadırı Nasıl Olur?

            Solucan gübresi üretilecek çadırın bazı özellikleri olmak zorundadır. İlk olarak sağlam olmalıdır. Ayrıca, iklim koşullarına, sıcaklara ve yağmur, kar yağışlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Bu nedenle solucan çadırının üretiminde kullandığımız malzemeleri, titizlikle seçiyoruz. Bunun yanı sıra, solucan gübresi üretimini bildiğimiz için, tüm süreçleri karşılayacak özellikte çadırlar imal ediyoruz. Müşterinin istediği ebatlarda imal ettiğimiz çadırların uzun ömürlü olmasını amaçlıyoruz. Uluslararası kalite belgelerine sahip olan firmamız, üretici açısından en uygun, çözümleri geliştirmektedir. 

Solucan Çadırı Kurulumu Nasıl Yapılır?

            Müşterimizin istediği ebatlarda ürettiğimiz ve solucan gübresine uygun olan çadırların kurulumu için müşterimizin söylediği kente gidiyoruz. Çadırla beraber, çadırın içinde bulunması gereken, ekipmanın imalatını yapıyoruz. Uzman ekibimizle kurulumu yaptığımız esnada, üreticiye  çadır ve ekipmanla alakalı bilgiler veriyoruz. Tüm bu süreçlerin sonunda, çadırın izolasyonunu gerçekleştiriyoruz. Solucan gübresi üretimi için, gerekli olan solucanların temini konusunda da yine üreticiye yardımcı olmaktayız. Profesyonel ekibimizle ürettiğimiz çadırların kurulumunu, yine profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Solucan Gübresi Üretimi Konusunda Danışmanlık Hizmetimiz Var

            Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle, üreticimize destek olan firmamız ayrıca, girişimcileri yüreklendirmektedir. En kaliteli ve uygun fiyatla ürettiğimiz çadırları, anahtar teslim bir şekilde üreticiye sunuyoruz.  Bunun yanı sıra firma olarak, personellerimizin seçiminde ve eğitiminde gösterdiğimiz titizlikle temellerini sağlamlaştıran firmamız, girişimcilere verdiği desteğin yanı sıra danışmanlık hizmeti  de vermektedir. Son yılların gözde mesleklerinden biri olan solucan gübre üretimi için, devlet teşvikler vermektedir. Ancak bu teşviklerden faydalanmak için, yerine getirilmesi gereken şartlar konusunda firmalara danışmanlık hizmeti veriyoruz.
 

17 Kasım 2020
Siirt Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
13 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN