Sinop Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Sinop Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Sinop Solucan Çadırı

Sinop Solucan Çadırı

             Dünyada doğal tarım ürünlerinin yeniden önem kazanması, tarım alanında kullanılan tohumlardan gübreye kadar her şeyin aynı doğallığı içermesini gerektiriyor. Bu açıdan bakıldığında solucan gübresi, sağlıklı tarım ürünlerinin yetiştirilmesi yönünden oldukça değerli. Bu değerli gübreye duyulan ihtiyaç, yeni bir çalışma alanını da beraberinde getirdi. Solucan çiftliği kurmak isteyen vatandaşlarımız için sağladığımız hizmetler, solucanların yaşayabileceği ve en yüksek verimi sunacağı çadırların kurulumunu içermektedir. 

 Solucan Çadırının Önemi Nedir?

              Kırmızı California solucanı olarak adlandırılan solucanların, uygun koşullarda beslenmesiyle elde edilen gübreler, ülkemizin her yerinde ve hatta yurt dışında yüksek fiyatlar üzerinden alıcı buluyor. Ancak üretilen gübrelerin en iyi fiyatlarla alıcı bulabilmesi için, gübrenin son derece kaliteli olması gerekli. Gübrenin kalitesi ise, solucanların bakıldığı tesis ile yakından ilişkili bir konudur. Firmamızın sizlere bu konuda sunduğu hizmetlerde, solucan çadırlarının en iyi standartlara sahip olması sağlanmaktadır.

             California solucanları, kısa zamanda üreyen, kolay beslenebilen hayvanlardır. Ancak bunların gerçekleşmesi için belli seviyedeki ısı ve neme ihtiyaçları vardır. Kışın çok soğuk günlerinde solucanların gübre üretmesi ve hatta yaşaması çok mümkün olmamaktadır. Bu nedenle onların kapalı bir alanda yaklaşık olarak 20 ve 30 derece arasındaki bir sıcaklıkta bulundurulması gerekir. Sizlere kurulumunu sağladığımız çadırlar, bu özelliklere uygun olarak hazırlanmaktadır. 

 Solucan Çadırının Kurulumu

             Bugüne dek çeşitli ticari çadır kurulumlarında başarılı hizmetlerin altına imza atan firmamız, sinop solucan çadırı  kurulumunda da en yüksek performansı sunmaktadır. Çadırlar için kullandığımız ekipmanlar, kendi imalatımızdır. Kaliteli maddelerden üretilen bu ekipmanlar, solucan besi tesisinde gereken şartları sağlamaya yöneliktir. Kışın soğuk havalarında dışarıdan içeriye soğuk hava girmesini engelleyen, nitelikli branda ve yalıtım malzemeleri, yaz aylarında da solucanların aşırı sıcaklardan etkilenmemesini sağlamaktadır. 

             Bu tür gübrenin üretimi Amerika’da yıllardan beridir biliniyor. Amerika’dan Avrupa’ya ve oradan da Türkiye’ye gelen solucan gübresi üretimi, son birkaç yıldan bu yana oldukça rağbet görüyor. Ve devlet tarafından da teşvik edilen desteklenen bir alan haline geldi. Eğer sizler de bu yeni ve karlı çalışma alanında bir üretim tesisi kurmak isterseniz, çadır kurulum ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  
 

17 Kasım 2020
Sinop Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
46 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN