Tokat Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Tokat Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Tokat Hayvan Çadırı

Tokat Hayvan Çadırı

            Günümüzde, inşaat, inşaat malzemesi, inşaat işçiliği ve tapu işlemleri, çok maliyetli işlerdendir. Bu nedenle tesis kurulumu işlemleri de girişimciler için problem teşkil etmektedir. Çadır sistemli ahırların kurulum işlemleri, tesis sıkıntısı çeken sektörler için ilaç niteliğindedir. Kurulum süresinin kısalığı, ekonomik olması ve normal binalar kadar sağlam yapıda olması, ticari anlamda çadır kurulum işlerinin tercih edilmesinde birinci derecede etkili olmuştur. Tokat hayvan çadırı ihtiyacı için bizi her zaman arayabilirsiniz. Hizmet kalitesini güncelleyen ve bu kategoride çözüm üreten firmamız, çadır kurulumunda, iskelet sistemini zemine monte etmektedir. Zemin izolasyonu ve çatı izolasyonu özelliğine sahip çadırlarımızda, ısınma problemi yaşanmamaktadır. 

Eleman Kategorisinde Profesyonelliği Tercih Ediyoruz

            Çadır kurulum işlemlerinde gerekli olan bütün montaj işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren şirketimiz, bu konuda uzmanlarla çalışmaktadır. Sektörün gereklerini, sektöre özel malzemelerin tedarik edilmesi, bu malzemelerin montajlanması ve resmi işlemler hakkında genel bilgi, elemanlarımız tarafından sunulmaktadır. Hayvancılığın gelişmesinde olumlu etki meydana getiren çadır tesislerimiz, bu sektörde büyümek isteyenler için pratik çözümdür. Çadırlı tesislerimiz, küçük baş hayvanlar için gerekli tesisata sahiptir. Bunun yanında inek ve dana gibi büyük baş hayvanlar için gerekli malzemeler de adresinize taşınabilmektedir. Su tesisatı ve elektrik tesisatı ile uyumlu çadırlarımız, normal tesisler gibi işlemektedir. 

Çadırlarımız Yıllarca Kullanılabilir

            Sıradan olmayan çadırlarımız, ticari anlamda birinci sınıf özelliklere sahiptir. Sertifikalı çalışan firmamız, çiftçiler için ekonomik çözümler sunmaktadır. Küçük esnaf ve büyük esnaf ayrımı yapmayan sertifikalı kuruluşumuz, bütün girişimciler için çözüm üretmektedir. Hayvancılığın gelişimine göre özel tasarlanan bu çadırlarımız, zemin yapısı, iklim yapısı ve toprak yapısı gibi kategorileri birebir dikkate almaktadır. Fırtına, rüzgar, dolu ve benzeri olumsuz hava koşullarının zararlı etkileri, çadırlarımız için tehlike arz etmemektedir. Zemine monte edilen ve gerek alttan olsun, gerekse çatı kısmından olsun, gerekli izolasyon özelliklerine sahiptir. Sel, deprem, toprak kayması ve benzeri durumlar göz önüne alınmaktadır. Ayrıca nemli havaya sahip bölgeler için özel tedbirler alınmaktadır. Klima kurulumu veya ısıtıcı kurulumu konusunda her hangi bir problem yaşanmamaktadır. Hayvan sağlığı için bütün imkanlar bulunmaktadır. 

 

22 Kasım 2020
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN