Yozgat Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Yozgat Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Yozgat Hayvan Çadırı

Yozgat Hayvan Çadırı

Yozgat Hayvan Çadırı

            Girişimci olan çiftçiler için devlet tarafından destek kredisi sağlanmaktadır. Belli bir sermayeye sahip olan girişimciler ise bu krediden de faydalanarak hayvancılık yapmaya başlamaktadırlar. Ancak doğru danışmanlık alamadıkları zaman, yetersiz ve eksik bilgi durumundan dolayı elde etmek istedikleri verimi alamayabiliyorlar. Bunu önlemek adına Ekin yozgat hayvan çadırı firması olarak sizlere gerekli danışmanlık hizmetini veriyoruz. Almış olduğunuz bu hizmetten yararlanarak büyük sermayeler elde edebilme şansını yakalıyorsunuz. Firmamızdan danışmanlık hizmeti talep ettiğiniz takdirde çadır malzeme temini, montaj ve kurulumu da hizmetlerimize dahildir. 

Hizmetlerimiz ve Yüzde Yüz Danışmanlık

            Firma yetkilisini arayarak danışmanlık ve çadır kurulumu hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde gerekli bilgilendirme, telefon ya da mail yolu ile gerçekleştirilecektir. Bilgilendirme işleminden sonra firmamızı ziyaret ederek ayrıntılı bilgi almanızı istiyoruz. Bu aşamada girişimci ile iş birliği yapmaktayız. Müşterimiz ile birlikte çadırın kurulması gereken mekanın belirlenme aşamasını gerçekleştiriyoruz. Daha sonra belirlenen gün ve saatte bu adrese gelerek kurulumu gerçekleştiriyoruz. Montaj ve kurulum hizmetinden sonra firmamız danışmanlık hizmetine devam ediyor. Gerektiğinde ziyaretler gerçekleştirerek, herhangi bir sorunda uzaktan ya da yakından destek olarak gerekli hizmeti veriyor. Çadırlarla ilgili yaşayacağınız herhangi bir problem söz konusu olduğunda ya da bilgi almak istediğinizde canlı destek ekibimiz ile 7 gün 24 saat iletişim kurma şansına sahipsiniz. Firmamız her konuda olduğu gibi bu konuda da müşteri memnuniyetine yüzde yüz önem göstermektedir. 

Çadırların Üretim ve Montaj Aşaması

            Çadırlarımız kalite standartlarına uygun, her koşul ve şarta uyum sağlayabilen kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Çadırların montaj ve kurulum aşamasında adresinize gelen teknik ekipmanımız bilgili, tecrübeli ve yetenekli elemanlardan oluşmaktadır. Anında çözüm odaklı ve size her desteği sunabilme yetisine sahip ekipmanımız hayvan çadırını kısa sürede kurmaktadır. Bu aşamada çadır içine yalıtım sistemi kurmaktadır. Bu sistem sayesinde özellikle kış aylarında dışarıdan gelen soğuk veya sıcak havanın içeri temas etmesi engellenmektedir. Bu sayede hayvanların üşüme veya terleme riski ortadan kalkmaktadır. Ortam koşullarının iyileşmesine bağlı olarak da hayvanların veriminde ciddi oranda artış gerçekleşmektedir. Firmamız çadır kurulumundan sonrası hayvanların beslenmesi, üretimi konusunda gerekli danışmanlık hizmetini vermektedir. 

22 Kasım 2020
Yozgat Hayvan Çadırı için yorumlar kapalı
46 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN