Adana Solucan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Adana Solucan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Adana Solucan Çadırı

Adana Solucan Çadırı

            Solucan çadırları, üretim kategorisinde ekonomik ve dayanıklı tasarımlardır. Gübre dünyasında yeni bir çözüm olan solucanlar, zahmetsiz ve kaliteli gübre üretmektedir. Kırmızı kaliforniya solucanları, bu kategorinin en popüler türüdür. Bu işe başlayanlar için özel çadır kurulumu ve iç mekanın tasarlanması, üretimin kaliteli olmasında önemlidir. Adana solucan çadırı kurulum işlemleriyle, bu sektöre iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Başarılı olmanın sırrı, işin uzmanları ile çalışmaktır. 

Profesyonel Çadırlar

            Firmamız bu konudaki resmi işlemlerin yanı sıra, işin nasıl yapılacağı konusunda da bilgi verebilmektedir. Çadırın kurulumu, çadırın iç kısmının hazırlanması ve diğer bütün konular, bu kategoride istediğiniz çözüm seçeneğini beraberinde getirmektedir. Günümüzün en önemli konularından biri olan üretim tesisleri, inşaat sektörünün çok maliyetli olması nedeniyle çadır sistemiyle tasarlanmaktadır. Tercih edilen çadırlar, metal iskeletlidir. İskeletin üstü, nem ve ısı izolasyon özelliğine sahip çadırlarla kapatılmaktadır. Metal kısımlar paslanmaz ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Montajlama işlemi pratik ve sağlamdır. İskelet sistemi profesyoneldir. Çatı eğimi, fırtınaya karşı dayanıklılık ve kullanışlı seçenekler, çatı sisteminin temel özelliğini meydana getirmektedir. 

Dayanıklı ve Kullanışlı

            Çadırlarımız, basit ve sıradan pazar çadırları ile karıştırılmamalıdır. Kullanılan malzemeler, kurulum aşaması ve kullanım özellikleri, olumsuz hava koşullarına göre tasarlanmıştır. Isı yalıtım özelliğine sahip olması nedeniyle, kış aylarının soğuğu ve yaz aylarının sıcağı içeri yansımamaktadır. Solucanlar için gerekli olan hava koşulları bu çadırlar sayesinde oluşturulmaktadır. Gübre dünyasının yeni üyesi olan solucan gübresi, diğer gübrelere nazaran çok daha güçlü ve çok daha kalitelidir. Resmi bir şekilde piyasaya açılarak bu işte söz sahibi olmak isteyenler için yol gösterici çözüm seçenekleri sunuyoruz. Çadır içinde gerekli olan kasaların temini ve solucanlar için mama seçenekleri gibi konularda ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. Kasalara mamaların ve solucanların yerleştirilmesi gibi konularda da bizden bilgi alabilirsiniz. Yeni bir işe ilk adım atacağınız zaman, bu adım sağlam olmalıdır.

            Solucan gübresinin katı ve sıvı üretim özelliği, satış kategorisinde farklılık meydana getirmektedir. Bu konuda firmamıza danışabilirsiniz. Bu kategoride üretim, pazarlama ve satış işlemleri önemlidir. Çadır sisteminden solucan gübresi satış işlemlerine kadar bütün konularda bizimle istişare edebilirsiniz. 

 

17 Kasım 2020
Adana Solucan Çadırı için yorumlar kapalı
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN