Ordu Hayvan Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ordu Hayvan Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ordu Hayvan Çadırı

Ordu Hayvan Çadırı

            Orta Karadeniz bölümünde yer alan Ordu, bu bölgenin tüm farklı hava koşullarını sonuna kadar hisseden şehirler arasında yer alır. Bu yüzden yılın büyük bir çoğunluğu yağışlı geçerken kış ayları ise ılımlıdır. Bu sayede bol yeşillikli alanlarda hayvancılık kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak hayvanları aşırı yağışlardan korumak ve verimli şekilde yetişmelerine olarak vermek için, sağlam biri yalıtım sistemi altın hazırlanmış hayvan çadırın kullanılması gerekmektedir. Bu olanakları firmamız bünyesinde kaliteli bir malzeme yapısı ile gerçekleştirdiğimiz ordu hayvan çadırı çeşitleri ile birlikte sizlere güvenilir bir destek sunmaktayız. Özellikle et ve süt ürünlerinden yararlanılan farklı türdeki hayvanların bakımı büyük bir titizlik gerektirir. Nitekim zor şartlardaki hava koşullarına maruz kalan hayvanların, büyük bir çoğunluğu telef olma riski ile karşı karşıya gelebilir.
 
Ordu için hayvan çadırları
 
            Ordunu en sert hava koşullarına karşı sağlam bir direnç gösteren özel izolasyon sistemleri ile hazırlanmış hayvan çadırları, firmamızdan temin edebilirsiniz. İhtiyaca göre farklı kapasitelerle fabrikasyon olarak hazırlanan özelleştirilmiş çadır çeşitleri, üretimin yapılacağı miktarına bağlı olarak tercih edilebilir. Özellik firmamız çadır sistemlerin yanında bütün farklı Ekipmanları da özel üretimden geçirmekte ve sizlere sunmaktadır. İmalat ile başlayan ve montaj işlemine kadar devam eden çalışmalarımız dahilinde, anahtar teslim tüm çadırları güvenle alabilirsiniz. Üstelik garanti sertifikamız sayesinde ayrı bir güven sunuyor bugüne kadar elde ettiğimiz referanslarla sizlerin de işinizi güven içerisinde gerçekleştiriyoruz.
 
Uygun maliyetlerle çadır sistemleri
 
            Eğer hayvan yetiştiriciliği işine girmek ve bunu bütün Türkiye’ye yaymak istiyorsanız, öncelikle kaliteli hayvan çadırlarına sahip olmanız gerekmektedir. Ekipmanları ile birlikte tam donanımlı şekilde elde edilebilecek olan çadırlar sayesinde, ayrıca devletin de verdiği teşviki alarak çok uygun maliyetlerle hayvan üreticiliğine başlayabilirsiniz. Tabii sadece yeni başlayanlar için değil işini geliştirmek ve yurtiçi ve yurtdışı şeklinde Ticaret yapabilmek adına, sizlere profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyarız. Sürecin başından sonuna kadar ve daha ileri zamanlarda da her daim sizinle iletişim de kalıyor, bütün farklı problemleriniz karşısında 7/24 destek sağlıyoruz. Hizmet almak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

22 Kasım 2020
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN