Ağrı Mantar Çadırı - Ekin Çadır | Hayvan Çadırı - Mantar Çadırı - Solucan Çadırı Ağrı Mantar Çadırı – Ekin Çadır | Hayvan Çadırı – Mantar Çadırı – Solucan Çadırı
+90 541 835 84 07

Sosyal Medyada Biz}

Her Zaman Yanınızdayız!
Sizlere sadece çadır kurmuyoruz! Yeni iş yatırımınızda yanınızda oluyoruz. Mantar üretimi ve satışı, solucan gübresi üretimi ve satışı ve tavuk çiftliği alanlarında her türlü bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Bitti mi bitmedi :) İstiridye mantarı ve Solucan Gübresi satış garantisi veriyoruz. Yeni iş alanınız konusunda sizlere ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti sunuyoruz.

Ağrı Mantar Çadırı

Ağrı Mantar Çadırı

            Çadır sistemi, sera sisteminin temelini teşkil etmektedir. Bu kategoride istiridye mantar çadırları, seraya benzeyen özelliği ile istiridye mantarı üretiminde verimi artırmaktadır. Çadırlar ısı yalıtımlıdır ve iç kısımdaki metal iskelet üzerine kurulmaktadır. Firmamız, sadece çadırı yapmakla kalmıyor. Çadır içerisinde gerekli olan bütün malzemeleri de tedarik ediyor. Çadır içerisindeki raflı sistem, istiridye mantarının verimini maksimuma çıkarıyor. Bu etkili sistemin yanı sıra ısıyı kontrol eden cihazların kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. Ağrı mantar çadırı konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vergi levhası, ruhsat, ISO 9001 belgesi, tarım bakanlığı izni ve İyi tarım uygulamaları izni gibi resmi konularda yardımcı oluyoruz. Mantarın yetiştirilmesi konusunda da personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Sertifikalı İstiridye Mantarı Yetiştirebilirsiniz

            Yeni iş kurmak isteyenler için büyük kazanç elde edebileceğiniz seçenekleri kapınıza getiriyoruz. İstiridye mantarına özel çadırların kurulum, içinin döşenmesi ve devlet desteği gibi konular için çözüm üretiyoruz. Faydalı minerallere sahip istiridye mantarı yetiştiriciliği, günümüzün en kazançlı işleri arasında yer almaktadır. Çadırların en önemli özelliği ısı yalıtımlı olmasıdır. Kış aylarında ve yaz aylarında, olumsuz hava koşullarının zararlı etkilerini dışarıda tutmaktadır. İçerideki klima, ortam sıcaklığını ayarlamaktadır. Bütün gerekli malzemeleri yerinde montaj seçenekleriyle sunan firmamız, sertifikalı çözüm seçenekleriyle sizi iş sahibi yapıyor. Metal iskeletin üzerine çadır çekildikten sonra, iç kısımdaki raflar hazırlanmaktadır. Arazinin yapısına göre özel olarak tasarlanan bu tasarımlar, şiddetli rüzgara karşı dayanıklıdır.

Zamanında Teslimat

            Yeni bir iş fırsatı olan istiridye mantarı yetiştiriciliği, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Gerekli izinlerin ve teşviklerin alınmasından, çadırın iç kısmındaki raflara kadar bütün çalışmalar firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Sertifikalı istiridye mantarı yetiştiriciliği için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz yerinde montaj ve kurulum işlemleriyle kısa zamanda sizi iş sahibi yapmaktadır. Dört mevsim hizmet anlayışı ile, istiridye mantarı yetiştiriciliğinde etkili çözümleri kapınıza getiriyoruz. 100 metre kare alana rahatlıkla çadır kurabiliyoruz. Bu tesislerin ruhsat işlemleri inşaat ruhsatlarından farklıdır. Mühendis projesi istemeyen bu tasarımlar, diğer inşaat türü tesislere nazaran çok daha ekonomiktir. Dayanıklılık ve kullanışlılık bakımından hiç bir farklı yoktur. 
 

07 Kasım 2020
Ağrı Mantar Çadırı için yorumlar kapalı
18 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN